У Львові активісти боряться з незаконною рекламою наркотиків

 

Віднедавна в місті почали з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. Отримати їх настільки просто, що таким чином покупцями можуть стати навіть школярі.

6 лютого, стартував публічний моніторинг міста: “Нам дуже важливо підняти тему незаконного наркообігу. Ми закликаємо усіх звертати увагу на графіті чи написи на стінах будинків та повідомляти нас про наявність забороненої наркореклами”, — коментує Андрій Бень, координатор кампанії.

“Кампанія “Стоп наркотик” - це хороший приклад якісної співпраці громадських організацій, поліції та громади Львова, які спільно поборюють злочинність у Львові”, — наголошує Назар Франчук, заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова.

13 лютого відбудеться перша хвиля протидії забороненим написам. Моніторингові групи у складі активістів, волонтерів та поліціянтів, використовуючи дану карту, будуть замальовувати графіті.  

Кампанія “Стоп наркотик” не має часових обмежень і працюватиме до того часу, поки не очистить стіни львівських будинків від наркореклами.

Яким чином можна долучитись?

  • знайти активістів в соцмережах Фейсбук або Телеграм (stopdruglviv)
  • зайти на карту моніторингу відзначити на карті місце, де є напис
  • додати фотопідтвердження

#Вільні Люди #наркотики #Львів #поліція