Підтримати справи МНК

Онлайн-платіж

Наш банківський рахунок

  • Отримувач: ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес"
  • ЄДРПОУ: 33552175
  • IBAN: UA633052990000026006015016406 (UAH)
  • IBAN: UA563052990000026000035011346 (USD)
  • Призначення платежу: "Безповоротна фінансова допомога"

Підтримка на банківську карту

4441 1144 5244 9158 — Монобанк

Або наша БАНКА від Монобанк

5169 3600 0454 0476 — ПриватБанк

Репік Сергій Ігорович

Наш Patreon:

mnk_ua

Будь-який розвиток потребує додаткового ресурсу. Ми маємо здорові амбіції росту, та їм необхідна підтримка наших партнерів та друзів. Попри те, що наша команда витискає максимум з наших часових і ресурсних можливостей ми маємо мету масштабувати нашу діяльність і повноцінно охопити сфери, у яких ми вже маємо результати та бачення як далі діяти та нести зміни.

В наших планах масштабувати роботу із молоддю в прифронтових регіонах. Інформаційна війна, яку веде ворог проти нас розмиває поняття добра і зла, свого та чужого, українського та російського. Від того, з якими цінностями виросте нинішнє покоління залежатиме майбутнє нашої держави. На сході та півдні ворожа інформаційна підривна діяльність ведеться найпотужніше, а отже і протидія там має організовуватися посилено. Ми відвідали ряд молодіжних центрів в рамках “Місії Схід” і плануємо масштабувати Курс Вільних Людей, в першу чергу, у південно-східному напрямку.

Наша інформаційна робота в травні 2020 року була відзначена Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX, яка внесла МНК в список ТОП 10 найвпливовіших молодіжних організацій у соціальних мережах. Ми прагнемо закріпити успіх та збільшувати наш вплив. Для цього нам необхідно вивести на професійний рівень наш фото/відео контент та збільшити кількість часу, яку ми приділяємо SMM. Також, на початку року ми розробили проект видання молодіжного світоглядного журналу, який має повністю замінити нашу газету “Терен. Україна” яку ми видавали з 2001 по 2014 рік.

Окрім того ми займаємось аналітичною роботою, завдяки якій минуло року вияви цілу мережу пов’язаних між собою проросійських організацій, змогли не допустити частину з них до громадської ради Міністерства молоді та спорту, виявили нецільове використання ними державних коштів. Ми маємо ряд ниток, за які необхідно й далі тягнути, та зараз на все не вистачає часу нашої команди, але Ваша підтримка допоможе це змінити.

Вище згадано далеко не всі наші плани та сфери у яких потребуємо масштабування: це також і потреба розбудови нашої мережі, налагодження ще більше живих зв’язків зі студентськими організаціями та молодіжними центрами, збільшення кількості часу присвяченого для внутрішньої вишкільної роботи з членством МНК, відновлення видавництва світоглядної літератури тощо.

Ми порахували, що загальна сума підтримки від всіх донорів у розмірі порядку 40000 грн. (або 1500$) на місяць допоможе нам примножити наші результати та вийти на новий рівень діяльності. Якщо цю суму розділити всього на 10-15 донорів, то сума регулярної пожертви в бізнес масштабах є незначною і порівняна для когось з вечором в ресторані, шопінгом на вихідних чи одним днем в хорошому готелі закордоном. Якщо ж регулярна пожертва складатиме 10$, нам буде необхідно знайти всього 150 людей, готових пожертвувати 2-3% середньої зарплати.

Звісно задля росту МНК та покращення якості нашої роботи ми відкриті для нових видів партнерств і підтримки: консалтингової, фінансової, ресурсної, юридичної, волонтерської тощо. Якщо ви бажаєте стати нашим партнером або підтримати нас, проcимо написати e-mail на mnk@mnk.org.ua вказавши в темі листа "Пропозиція партнерства".

Ми дякуємо кожному фундаторові МНК, який готовий гривнею підтримувати українські справи!