Курс
Молодого
Бандерівця

Семінар для свідомих

Курс Молодого Бандерівця

Семінари для молоді, яка прагне кращого майбутнього для своєї держави та готова докласти для цього власних зусиль. Учасниками семінарів можуть стати всі молоді люди від 16 років, які готові вчитися та здобувати нові навички і застосовувати їх для створення кращого майбутнього для української Держави.

Історія

З чого все починалось?

Вже протягом 9-ти років Курс Вільних Людей збирає активну молодь з усіх куточків України. Але що так притягує учасників та як взагалі з'явився КВЛ?

2014 рік став справжнім викликом для нашої країни, Революція Гідності, анексія Криму, розпал російсько-української війни на сході України. Саме тоді як ніколи відчувалася потреба згуртувати молодь, дати їй необхідні знання і досвід, завдяки якому, вона зможе зберегти та розбудовувати державу

Як результат, восени 2014 року Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК запустив власний освітній проєкт "Курс Молодого Бандерівця", в рамках якого відбувалися різноманітні семінари, лекції та тематичні зустрічі. Згодом, у 2016 КМБ охопив ще й цикл вишкільних таборів.

Починаючи з 2018 року Курс набрав нових масштабів, тому табори та семінари вже були чітко розділені на два окремі проєкти. Саме тоді освітні семінари отримали назву Курс Вільних Людей, а кожен з сезонів свою актуальну тематику. Тож вже у 2018 році учасники спілкувалися на тему “Політична освіта”, а у 2019 розглядали особливості та прояви гібридної війни з РФ на усіх фронтах. Тематика семінару у 2020 році — громадська активність.

У 2023 році проект ми назвали проект: Курс Молодого Бандерівця, оскільки ми бачимо запит від української молоді на вивчення своєї історії та ідеології. Мета цьогорічного КМБ підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих російською федерацією територій України. Працювати над залученням молоді із числа тимчасово переміщених осіб до громадського активізму – є одним з пріоритетних завдань сьогодення. Швидко змінювати своє мислення та генерувати нові ідеї у громаді вдається саме молодому поколінню, яке піклується про своє майбутнє та розуміє, що добробут та розвиток України залежить насамперед від їхніх дій та ініціатив.

Проект реалізовується завдяки фінансовій підтримці Міністерсва Молоді та Спорту.

Завдяки актуальності тематики гутірок, крутим та освідченним лекторам наш семінар завжди знаходить свою аудиторію серед молоді, яка прагне змінювати країну. Якщо ти теж хочеш стати учасником цьогорічного семінару, тоді радимо якомога швидше заповнити анкету

15

Міст

1257

Учасників

1240

Годин