Табір волі та характеру

Відвага

ім. І. Гавдиди

5–15 серпня

Стати учасником!
SVG не підтримується вашим браузером

Про табір

Вишкільний наметовий табір для дієвої патріотичної молоді. Перш за все, це школа сучасного українця, готового до будь-яких викликів.

Це 10 напружених днів, які допоможуть побороти слабкості та доведуть, що ти здатен на більше, ніж думаєш.

Завдання табору — виховання волі та характеру, формування в учасника того типу особистості, якого потребує Україна: вольової, впевненої, відважної, духовної, сильної фізично та ідейно: відповідального та причетного до суспільно-корисних змін громадянина.

Важливою особливістю табору є сувора дисципліна, якої повинен дотримуватись кожен учасник. Це не відпочинок, а спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати.

Табір відбувається на лівобережжі України та обʼєднує учасників із Сходу та Заходу держави.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Організатор:
Молодіжний
Націоналістичний
Конгрес

Міністерство Молоді та Спорту

Любомир

Учасник табору Відвага 2017

"Відвага" - це місце, де загартовується дух на все життя. Тут знаходяться люди, з якими стоїш пліч-о-пліч за одну Ідею. Якщо ти вважаєш себе сильним - приїдь і доведи!

Андрій

Учасник табору Відвага 2016-2018

"Відвага" - це місце змін, змін особистих, внутрішніх... Табір "Відвага" вчить тебе долати перешкоди, перш за все перешкоду під ім`ям "Я". Перемогти самого себе, от що сьогодні найважливіше в житті. Досвід отриманий на "Відвазі" дає можливість в буденному житті легше долати життєві негаразди та проблеми, вчить рішучості та стриманості. Холодний розум та гаряче серце. Відвага кує нову генерацію українців!

Анастасія

Учасниця табору Відвага 2015

Не кожен проходить "Відвагу" до кінця, але кожен повинен спробувати. Цей табір - виклик самому собі. Місце, де щоразу на тебе чекають нові випробування, долаючи які одне за одним, відкриваєш у собі небачені здібності. На додачу отримуєш безліч однодумців та нових друзів. 10 максимально насичених і продуктивних днів, де не буде жодної хвилини для байдикування, де гартуєшся як фізично, так і розумово, запам'ятаються на все життя.

ВІДВАГА це:

  • Патріотизм
  • Дисципліна
  • Однодумці

Готовий перебороти свої страхи?

У програмі табору

Умови участі

1. Вік: 16-26 років

2. Заповнити анкету

3. Надіслати копію паспорта (1,2 стор., реєстрація / обидві сторони ID картки + витяг з пропискою) та копію ідентифікаційного коду на vidvaga@mnk.org.ua

Деталі за телефоном:

+38 (099) 248 59 06
УВАГА! На листи, надіслані з електронних адрес в поштовому сервісі зони .ru чи mail.ua - не відповідаємо!