Ти Лев чи Вовк? Дізнаємось вже через місяць

Цієї весни, 28 квітня – 1 травня, відбудеться спортивно - патріотична гра "Гурби - Антонівці".  Вже 16-й рік поспіль понад 400 юнаків та дівчат із всієї України з'їдуться на місце найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії, аби вшанувати героїчний чин українських повстанців. Гра традиційно відбудеться в урочищі Гурби, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

 

Особливої популярності гра здобула після подій на Майдані: тоді заявки на участь подали 600 учасників, серед яких були обрані 330. Популярність заходу пояснюється його ефективністю: він згуртовує та гартує патріотичну молодь з різних областей, готує нову генерацію дієвих та рішучих патріотів, які готові змінювати країну.

Молодь, озброївшись витривалістю, жагою до перемоги демонструє всю міць і силу духу українців, і не тільки, оскільки участь у грі неодноразово брали юнаки з Білорусії, Литви, США.  В розпорядженні гравців 20 км² терену та 60 годин, щоб “вижити” та побороти суперника. Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

 

Цьогоріч зміни у правилах: зголошення в курені відбувається за регіональним розподілом ( тобто певна область в повному складі буде грати за один з куренів). За курінь Левів : гратимуть Львів та Київ. За курінь Вовків гратиме Тернопіль, Суми та Харків. Решта областей розподілятимуть організатори згодом.

Також незмінним противником для обох команд  — курінь “Їжаки” або ж Диверсанти,  які не претендують на перемогу, але чинить перепони для “Вовків” і “Левів”. Якщо минулі роки, аби стати Диверсантом потрібно побувати на грі не менше 3-х разів, то цьогоріч зголошення в курінь диверсантів відбуватиметься за особистим запрошенням начальника диверсантів, з учасників котрі подали анкету, неважливо від кількості проведених попередньо ігор.

Проживи три доби життям повстанця. Це не сюжет фільму, а справжня реальність: відчуй, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети.

Ти мало спатимеш, бо доведеться охороняти побратимів на “стійці”. Багато ходитимеш у розвідку чи шукати прапор серед боліт та лісу. А також, тобі доведеться  цінувати своє “життя”, як ніколи раніше, бо поновити його зможеш лише 5 рази на Раді Вищих Спостерігачів (РВС) .

Готовий вийти за межі свого комфорту, випробувати себе в не одинарних умовах?  

 

Заповнюй анкету на gurby.org.ua Незабутні емоції гарантуємо!

  "Гурби - Антонівці" у фейсбуці: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/       Телеграмі: https://t.me/gurbyMNK

 

Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

#УПА #Гурби Антонівці #Гурби