Україна понад усе: заява Проводу ОУН(б)

31 березня Україна постане перед вибором. І йдеться не про вибір на користь того чи іншого кандидата на посаду президента. Йдеться про вибір між державою, збереженням її курсу, захистом її надбань і прірвою, конфліктами, хаосом, за якими неодмінно послідують «зелені чоловічки», російські танки й «Гради».

Зберегти державу – це завдання для всіх без винятку громадян України, не залежно від того, чи це простий військовий, освітянин, службовець чи кандидат в президенти або високопоставлений чиновник.

Карта дестабілізації, зриву виборів через маніпуляцію теми фальсифікацій і провокування суспільного невдоволення вже активно розігрується державою-агресором. Завдання Росії – поховати нашу державність руками самих же українців, як це було зокрема й 100 років тому.

Цей сценарій не повинен бути реалізованим!

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає кандидатів у президенти не перетнути межу в своїх намаганнях отримати політичну вигоду й зосередитися на захисті держави.

ОУН (б) закликає громадян не піддаватися маніпуляціям з боку тих чи інших політиків і не ставати учасниками заходів, які несуть загрозу паралічу інституціям держави.

ОУН (б) закликає українців бути змобілізованими і всеготовими на випадок, якщо російській сценарій з дестабілізації ситуації в країні почне реалізовуватися.

Пам’ятаймо: Україна – понад партії, понад владу, понад політичні амбіції!

Україна – понад усе!