Співвідповідальні за долю цілої Нації

Відбулася 19-та Звітна Конференція Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У 2020 році місцем проведення було обрано Батьківщину хрещеного батька МНК, Івана Гавдиди - Тернопільщину. Завітали члени організації з різних регіонів України.

Ми вшанували пам’ять хрещеного батька МНК - Івана Гавдиди, а також Віктора Гурняка та Гарматія Володимира, які неодноразово долучалися до діяльності організації та загинули на російсько-українській війні.

 

На Конференції ми прозвітували за 2019 рік, підбили підсумки нашої діяльності.
За рік ми провели: 70 вишкільних таборів (сума днів проведення яких цього року сягнула 169 днів),  43 молодіжних проектів у сферах культури, національної пам’яті, молодіжної політики, в яких взяли участь близько 2700 учасників.

Ми продовжили громадсько-політичну та волонтерську діяльність в мережі Вільні Люди, провели кампанію по протидії діяльності проросійських молодіжних організацій, стали частиною Рух Опору Капітуляції. Члени МНК активно були задіяні до кампанії Вільний вибір, Захисти Україну, підтримували під судом міністра охорони здоров’я - Уляна Супрун, відстоювали Закон про мову 5670д. Також ми були співорганізаторами Маршу Захисників на День Незалежності, знищували агітаційні матеріали проросійських партій та продовжили кампанію Стопреванш по протидії відновлення впливів та активізації діяльності проросійських діячів та організацій

 

На офіційну частину завітав Голова управління патріотичного виховання ТОДА - Іван Чорний, що подякував Тернопільському Обласному Осередку за великий вклад в розвиток молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на Тернопільщині. Член проводу мережі Вільні люди та провідний експерт Асоціації українських правників передав вітання від керівництва організацій, які представляє, а також відзначив МНКівців за їх вклад в українську справу та участь в кампанії “Вільний Вибір”. Представники Спілки Української Молоді та Пласту відзначили нашу з ними співпрацю та взаємодопомогу у діяльності. До конференції також долучилилися і старші члени організації, наші друзі Наталія Гавдида, дружина Івана Гавдиди і Тарас Гребеняк - керівник Центру національного відродження ім. С.Бандери, Микола Посівнич - український історик і громадський діяч,  керівник Центру національного відродження ім. С.Бандери Львівської області.
 

“Організація росте, показує стабільну якісну роботу з виховання молоді, відповідає на актуальні виклики в громадсько-політичній сфері. МНК продовжує традицію ОУНб та втілює  завдання Організації в молодіжній сфері. Спільно підбивши підсумки року та відсвяткувавши річницю, ми готові продовжувати нашу працю з ще більшим запалом і ставити собі нові амбітні завдання. Віримо і діємо!” - переконана голова організації Соломія Фаріон.

 

Завершенням святкування 19 річниці стали гутірки для членів організації по організаційних питаннях, а також про особистість Івана Гавдиди.
“Проблеми існують для того, щоб їх вирішувати” - казав хрещений батько МНК. Це вкотре підтверджує, що Молодіжний Націоналістичний Конгрес готовий далі займатися формуванням генерації освічених, дієвих та успішних українців, які розбудовують Українську Державу на засадах українського націоналізму попри перешкоди влади, інституцій та особистостей. 

 

49548137758_93bd76d1d9_off.jpg