Пам’яті побратима Георгія Сахнюка «Поляка»

З глибоким сумом сповіщаємо, що 1 лютого на 42 році життя раптово відійшов у Вічність провідний діяч Організації Українських Націоналістів (бандерівців).

Георгій Сахнюк «Поляк».

Народився 5 лютого 1977 року у місті Білопіллі на Сумщині. Ще зі шкільних років, до проголошення незалежності, став до лав Спілки Української Молоді «Сумщина», брав активну участь в багатьох антикомуністичних акціях, проявив себе як блискучий публіцист і талановитий організатор. В середині 90-х був заприсяжений в членство ОУН, був членом обласного Проводу . З часом очолив Спілку Української Молоді «Сумщина» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій, входив до керівництва Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Був делегатом 11 та 14 Великих Зборів ОУН та ряду її конференцій. Обирався депутатом Сумської обласної ради.

В 2004 році, будучи лідером СУМ «Сумщина», взяв на себе відповідальність і організував підтримку акції протесту студентів у Сумах. Запропонували до вибору – квартира, гроші, кар’єра, або нічна цегла чи арматура. Георгій не зламався і не скорився. Активіст Помаранчевої Революції та Революції Гідності, вдумливий аналітик та політтехнолог, виховник сотень молодих націоналістів став прикладом для наслідування.

Завжди сумлінно виконував обов’язки члена ОУН згідно приречення, мав державницьку позицію і націоналістичний світогляд.

Невимовна, несподівана втрата вірного побратима глибоким смутком огорнула наші серця. Низько схиляємо голови перед його світлою пам’яттю, висловлюємо найщиріші співчуття дружині Наталці, сину Станіславу та всім рідним і близьким.

Земля тобі пухом, друже Георгію. Світлая пам’ять.

гроно_473.1997-1.jpg