Бойкот Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Росії

Початок кампанії: 2017 Молодіжний Націоналістичний Конгрес

У травні  2017 року ми ініціювали кампанію Бойкоту Всесвітнього фестивалю молоді та студентів 2017, який проводить Російська Федерація.

"Останні два місяці Україною прокотилася інформаційна хвиля бойкоту. Російські ЗМІ жорстко намагалися відреагувати на це.Сьогодні ми впевнені, що завдяки плідній роботі наших партнерів, жодна українська організація не відправить делегацію на "Всесвітній фестиваль ̶м̶о̶л̶о̶д̶і̶ ̶т̶а̶ ̶с̶т̶у̶д̶е̶н̶т̶і̶в̶ пропаганди й тероризму".Якщо все ж таки знайдуться громадяни, які своєю присутністю на цьому заході дискредитуватимуть українську позицію, то вони опиняться під пильним наглядом Служба безпеки України та нестимуть відповідальність згідно українського законодавства.

Дякуємо Генеральному секретареві Ukrainian World Congress - Свiтовий Конґрес Українців Stefan Romaniw за підтримку та очікуємо, що вже найближчим часом українство діаспори звернеться до компетентних урядових організацій з питань молодіжного співробітництва своїх країн. Адже позиція українців у всьому світі повинна бути чіткою: уряди країн, що не визнали анексію Криму, повинні бойкотувати захід!" 

Нас підтримала National Youth Council of Ukraine - NYCUkraine з усіма своїми членськими організаціями, Мiнiстерство молоді та спорту Українита Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine.

Відео:https://goo.gl/zKuEyK