День молоді у Києві

02.07.2013
З нагоди Дня молоді та Дня молодіжних та дитячих громадських організацій Міністерством молоді та спорту на Майдані Незалежності в Києві було організовано та проведено святкові заходи. Активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу взяли участь у святкуванні представивши свою діяльність у наметовому містечку, спеціально облаштованому для молодіжних та громадських організацій.
Всі охочі могли ознайомитися з діяльністю МНК оглянувши візуальні інформаційні матеріали про діяльність організації та форми й напрямки роботи з молоддю – плакати, фото, газета «Терен Україна», буклети з інформацією про табори, – а також особисто поспілкувавшись з членами організації.
Довідка:
В Україні День молоді встановлено Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994, Указом Президента від 27 червня 2008 № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 «Про внесення зміни до Указу Президента України» від 27 червня 2008 № 599 і, відповідно, в останню неділю червня в Україні відзначається щорічне свято День молоді.