В авангарді боротьби!

Українська націоналістична молодь завжди в авангарді боротьби

13 лютого відбувся XI Всеукраїнський Збір Молодіжного Націоналістичного Конгресу. До Києва завітали понад 80 членів МНК, гостей, представників громадських організацій.

Офіційна частина  традиційно розпочалася першою точкою Декалогу Українського Націоналіста "Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за Неї".

Першим вітальне слово сказав  Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) - Стефан Романів:
“Ми повинні час від часу запитувати себе: Хто ми такі? А ми є державниками!”.

IMG_0193.JPGСьогодні МНК продовжує працювати із молоддю України, бере активну участь в громадсько-політичному житті держави, займається пропагандивною діяльністю.

 

Андрій Левус, член Координаційної Ради Руху Опору Капітуляції, відзначив:

“Хочу подякувати тим, хто був з нами на всіх акціях протесту, “судовому майдані”. Ви вже змінили історію, ви належите до того типу істориків, які не описують історію, а які її змінюють. Живіть небезпекою, будьте романтиками, любіть і перемагайте!”

IMG_3377.jpg“Дуже велика небезпека сьогодні  полягає в тому, щоб за формою не втратити змісту. Щоб не лише на раменах, не лише на знаменах, але і в голові і в серці”, —  зауважив перший голова організації Віктор Рог.

pasted image 0.png


Найкраще про цінність кадрів, які виховує організація, діляться друзі-партнери.  Зокрема на Всеукраїнський Збір завітали Голова Крайової пластової ради "Пласту" Юрій Юзич, заступниця Голови Спілку Української Молоді в Україні Леся Голик, Керівник Національного українського молодіжного об'єднання Олена Подобєд-Франківська, заступник голови ГО “Національний Альянс” Дмитро Куриленко

Також привітали МНК отець Микола Матвіївський, владика Ігор Ісіченко, голова Центру Національного Відродження Тарас Гребеняк і Дійсний Член МНК, Голова Крайової Булави УПЮ Микола Бігус, Ельхан Нурієв та експерт Асоціації Українських Правників Микола Марченко. Отець Ростислав Височан благословив на довгу і переможну діяльність.

За підсумками Звітно-виборчої конференції було обрано нове керівництво. Організацію очолив Сергій Репік, а Головою Секретаріату став Василь Панькевич.

unnamed.png

Понад 20 років Молодіжний Націоналістичний Конгрес займається вихованням генерації успішних українців, готових брати відповідальність за державу. За час діяльності організації відбулося близько 750 вишколів, загалом проведено понад 2700 заходів, в яких взяли участь 62000 осіб. 

 

Пандемія Covid-19  і нестабільна політична ситуація безумовно стали  викликами для кожного громадського об'єднання чи руху. Але Конгресу вдалося побороти їх сумлінною працею, а, отже, продовжувати ефективну діяльність. У 2020 році дослідження IREX визначило Молодіжний Націоналістичний Конгрес однією з найбільш впливових  організацій, які працюють з молоддю в соціальних мережах. Охоплення медіамайданчиків МНК за рік сягає більше мільйона користувачів. Результатом системної та надзвичайно важливої роботи є цінні кадри, які продовжують працювати для України в Організації чи в своїй сфері діяльності з цінностями українського націоналізму.

 

Завершився ХI Всеукраїнський Збір МНК виконанням гімну ОУН. Віримо, натхненням до нових звитяг стануть ці слова, які МНК впевнено продовжує нести крізь життя:

 

"Не треба нам ні слави, ні заплати, Заплатою нам радість боротьби”.

Всі (1).png

З нагоди 92 річниці створення Організації Українських Націоналістів і 20 річниці діяльності Молодіжного Націоналістичного Конгресу, члени МНК вивісили банер на мості вулиці Інститутської, щоб привернути увагу громадськості. Молодь переконана, що Україна стане самостійною і соборною після знищення Москви як кореня впливу на політичне життя української держави. Зміна влади Путіна на іншого “царя” не виправить амбіцій Кремля щодо України.

pasted image 0 (1).png