Патріотичний - це значить, що табір гуртує національно свідому молодь, яка в будь-який час готова стати на захист національних та державних інтересів, готова творити майбутнє України, опираючись на дух братерства та націоналізму.

Метою табору є пропаганда ідей українського націоналізму та вивчення історії національно-визвольних змагань українців, що на таборі вживається виключно українська мова і що всі учасники є патріотами України.

Молодіжний - учасником табору може бути лише молода людина від 16 до 26 років.

Джемборі - в перекладі з мови індіанців означає "збір усіх племен після довгої війни" чи "велика рада". Табір-джемборі в сучасному розумінні означає: зліт, розваги і змагання з насиченою, цікавою, та корисною програмою.

Організатор Міністерство молоді і спорту України, Київська ОДА, Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Ціна Безкоштовно! Також компенсується вартість дороги

На тебе чекає:

Спілкування з непересічними особистостями

Гості табору - відомі громадські активісти, бійці АТО та ветерани УПА, журналісти, фахові історики та дослідники національно визвольної боротьби, музиканти та митці. Відкрий для себе нове!


Навчання

Майстер-класи з написання проектів, гутірки з громадської активності, лекції з історії, комунікацій та іншого. Розвивайся з нами!


Друзі

Учасники табору - твої однодумці. Завдяки спільним інтересам, тімбілдінгу - ви станете однією командою. Відчуй дух братерства!


Активність

Спортивні ігри: регбі, пейнтбол, туристична смуга перешкод і багато іншого. Це весело!


Вечірні ватри

Щовечора - співи біля великої ватри з відомими співаками. Неповторна атмосефра!


"Повстанську Ватру" вже відвідали:

Молодіжний Націоналістичний Конгрес