2015

ТМ ZHURAVEL’

Український бренд вишуканого одягу

Вироби від ZHURAVEL’ – це тонке відчуття стилю, лаконічність та делікатність. “Ми втілюємо інтелігентність та стриманість, благородство і унікальність у кожному вбранні. Наш одяг, створений з душею, для тих, хто вміє любити себе” - запевняє власник.

Засновник: Рустам Якименко

2009

TopRope

Туризм

Магазин туристичного спорядження, створений МНКівцем Сашком Омельченком у 2009 році. Місія Top Rope: "Підвищення зацікавленості та залученості українців, а особливо молоді, в outdoor види спорту, формування високої культури та відповідальності у поводженні з довкіллям". Магазин працює у Полтаві та як інтернет магазин по всій Україні.

Засновник: Сашко Омельченко

Іконотворча майстерня Св. Миколая

майстерня

Іконотворча майстерня Святого Миколая .Створена командою МНКівці Андрієм Бенем та Христиною Угрин у 2014 році. Займається майстерня виготовленням копій старовинних чудотворних ікон для широкого вжитку. Роблять ікони домашні, храмові, іменні, для військових та в автомобілі. Значна частина діяльності майстерні – це волонтерка спрямована на підтримку українського війська. Виготовляють Христя з Андрієм й спеціальні ікони – обереги та передаємо на передову для захисту військовиків. А на частину прибутку з реалізації ікон закуповують амуніцію для бійців

Засновник: Христина Угрин, Андрій Бень

2015

Kishka agency

Виготовлення поліграфії

Створена Дійсними Членами МНК Іваном Брацюнем та Сашком Омельченком. Спеціалізація — створення якісного фото та відео контенту для комерційних та громадських організацій. Зокрема, серед напрямків діяльності висвітлення заходів національно-патріотичного виховання молоді, волонтерських проектів, російсько-української війни, створення рекламних та інформаційних кліпів, соціальної реклами "під ключ".

Засновник: Іван Кішка