Топ 5 причин відвідати музичний фестиваль "Зашків"

Фестиваль «Зашків-2019»: триденне свято української музики, спорту та патріотизму

14-16 червня у селі Зашків пройде 13-й молодіжний патріотичний фестиваль «Зашків – джерело Духу». На гостей чекає концерт, низка спортивних та патріотичних заходів. Вхід безкоштовний.

IMG_3854.jpeg

Щорічний молодіжний фестиваль "Зашків" проводиться у першу чергу для вшанування та нагадування про визначну постать української історії —  Євгена Коновальця. Однак, цим захід себе не вичерпує: на учасників чекає низка розваг, спортивних ігор, музична програма на великій сцені та багато іншого. Чому варто відвідати щорічний фестиваль та чим саме будуть наповнені три дні свята?

"Зашків-2019": Молодіжний

В першу чергу фестиваль орієнтований на українську молодь, яку чекають квести, спортивні змагання та інтелектуальні ігри. Однак знайде чим себе розважити кожен незалежно від віку: на учасників очікують мистецькі локації, зустрічі з відомими людьми Львівщини та насичена музична програма.

 

"Зашків-2019": Патріотичний

Усі заходи, що проводяться у рамках фестивалю, поєднані між собою патріотично-історичною, фольклорною та оздоровчою тематикою. Основна ціль проведення заходу — вшанування імені Євгена Коновальця як символу незламності духу і чину української ідеї, формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності а також вдосконалення тіла та духу.

 

IMG_2734.jpeg

"Зашків-2019": Спортивний

Заохочення молоді до здорового та активного способу життя —  одна з основних цілей молодіжного фестивалю. Саме тому на учасників чекає низка спортивних змагань, футбол босоніж, велопробіг, перетягування каната а також цікаві квести.

 

"Зашків-2019": Інтелектуальний
Розвиток інтелекту, мислення та самоосвіта, розвиток культури і мистецтва у суспільстві та у кожній особистості — якості, що дуже цінував видатний діяч УНР Євген Коновалець, і без яких держава не може обійтись. Саме тому організатори підготували ряд культурних програм, починаючи із мистецьких локацій, дискусій, лекцій та закінчуючи виступами українських етно- та рок-гуртів на національно-патріотичну тематику.

IMG_3855.jpg

"Зашків-2019": Безалкогольний

Євген Коновалець завжди наголошував, що аби досягти успіху, незалежності та свободи, молоде українське покоління повинне бути здоровим. Україна потребує сильних і здорових тілом та духом синів. Тому ще одна із особливостей "Зашківа" - фестиваль є повністю безалкогольний. Впродовж фестивалю працюватиме “тверезий патруль”, який слідкуватиме за дотриманням цього правила.

 

IMG_3858.jpg

Подія традиційно відбуватиметься у селі Зашків 18 км на північ від Львова та включатиме в себе наметове містечко із низкою локацій. Також працюватиме польовий хостел, у якому відвідувачі без власного спорядження для ночівлі зможуть знайти дах над головою.

Вхід на фестиваль вільний для всіх охочих.

 

IMG_3864.jpg

Де нас шукати?

Фейсбук- https://www.facebook.com/zashkiv.fest/

Інстаграм- https://instagram.com/zashkiv_fest?igshid=de3m5qpx1o7o

Керівник інформаційної кампанії - Христина

(067-172-3265) або у соцмережах https://www.facebook.com/profile.php?id=100004411998618