Російському співаку заборонили в’їзд в Україну на вимогу МНК!

Ми подали звернення до СБУ про заборону в’їзду двом російським артистам, які публічно підтримують анексію Криму та політику Кремля: Олександра Сєрова та Валерія Сюткіна. На березень та квітень були заплановані концерти у Києві. 

Нещодавно ми отримали відповідь від Служби Безпеки України про те, що інформацію щодо порушення правил перетину державного кордону України та порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України Сєровим О.М. передано до Державної прикордонної служби України. А Сюткіну Валерію заборонено в’їзд в Україну строком на три роки.

“Російська культурна експансія та вплив є одним із інструментів гібридної війни Кремля. На гутірках та вишколах ми розповідаємо молоді, чому важливо протидіяти російській агресії на всіх фронтах. А на практиці - вносимо свій внесок, зокрема вживаємо заходи для недопущення фінансування проросійських організацій за кошти платників податків, проведення концертів та в’їзду осіб, які порушують законодавство України та сприяють ворожим впливам. Сьогоднішня заборона на в’їзд В.Сюткіна - маленька перемога. Сума таких маленьких перемог, які щоденно здобувають українські націоналісти та небайдужі громадяни, зробить свій внесок в спільну перемогу України.” - голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Соломія Фаріон. 

Детальніше щодо: