Книги, що актуальні для сучасного молодіжного руху

«Альтернатива звучить так: або переможе націоналізм, або програє Україна».

16 березня у Івано-Франківську, в Центрі національно-патріотичного виховання ім. Степана Бандери, відбулася презентація книг «Ієрархія національних пріоритетів» Віктора Рога та «Воєнна доктрина» Михайла Колодзінського.

Над книгою «Ієрархія національних пріоритетів» автор працював понад 30 років, сюди входять публіцистичні статті, виступи, спогади, інтерв’ю. Загалом автор в книзі окреслює основні пріоритети,які стоять перед українською державою : захист української землі від окупантів, виховання нації та подолання «п’ятої колони».

«Ієрархія національних пріоритетів» окреслює період від 1990 -2018 рік. І особливістю книги є те, що актуальність статей зростає з приближенням 1990 років, коли ще тоді 20-річний студент говорив про ворога,який знаходиться в Кремлі та важливість національної безпеки.

IMG_9134.JPG

Ельхам Нурієв, український журналіст, приїхав із Києва та вже встиг ознайомитися з працями Віктора Рога: «З дуже молодих років він прийшов в націоналістичний рух. Ця книга складається зі всіх його публікацій, які були надруковані в пресі. Тут зібрано багато корисних речей , в першу чергу це важливість національної безпеки, про її складники та як її забезпечити».

IMG_9138.JPG

«Панування, труд, мета», ці слова Юрія Липи розкривають нашу націоналістичну ідею, панування як мета, визволення як засіб та лад, як умова»,— говорить Віктор Рог.

«Чи актуальна ця книга для молодіжного руху зараз? Відповім ствердне так. Одним із національних пріоритетів є виховання молоді, молоді як тих сподвижників, які допоможуть панувати над своєю землею. Ця книга потрібна для того,щоб рухатися до змісту, а не до форми», – говорить одна із співорганізаторів події Софія Любінець.

Окрім гостей на презентацію книги також завітали мер міста Руслан Марцинків, Ельхан Нур Губадлі, Богдан Борович – голова всеукраїнського братства ОУН-УПА, представники ЗМІ.
 

IMG_9137.JPG IMG_9128.JPG

Організаторами події виступили: Організація Українських Націоналістів (бандерівців); Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби ім. С.Бандери.

IMG_9126.JPG