Відбулася чергова нарада, присвячена національно-патріотичному вихованню

09.06.2015

У понеділок, 8 червня, відбулася нарада щодо організації заходів з національно-патріотичного виховання, яку провів відповідний відділ Міністерства молоді та спорту України. Працівники Мінмолодьспорту, помічники народних депутатів та представники громадських організацій, серед яких - Соломія Фаріон, Голова Секретаріату МНК, заслухали інформацію про діяльність відділу, а також обговорили проект «Державної стратегії розвитку національно-патріотичного виховання».

«Цього року Міністерство сприяє проведенню Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»), і членство Молодіжного Націоналістичного Конгресу бере на себе зобов’язання допомогти організаторам, провести деякі етапи для учасників», - говорить Соломія Фаріон.

Разом з цим, за рішенням Колегії Міністерства молоді і спорту, засідання якої відбулося 28 травня у Каневі, ухвалили концепцію національно-патріотичного виховання. Зокрема, 2016 рік вирішено присвятити 75-ій річниці створення Українською повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ». Також заплановано святкування на державному рівні «Дня героїв» 23 травня наступного року.