Питання національно-патріотичного виховання обговорили у Каневі

28.05.2015

Голова Секретаріату МНК Соломія Фаріон взяла участь у виїзному засіданні колегії Міністерства молоді та спорту України, що відбулося 28 травня у місті Каневі. Темою наради стало виховання молоді. Так, учасники підбили підсумки роботи Міністерства освіти і науки, молоді і спорту, структурних підрозділів з фізичної культури та спорту за минулий рік, а також обговорили Концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки.

Участь у засіданні колегії взяли міністр молоді і спорту Ігор Жданов, його заступник Сергій Митрофанський, начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович та інші.

«Національно-патріотичне виховання в комплексі передбачає дві невід’ємні складові: формування національної ідентичності та активної громадської позиції. Щоб досягти цього, треба використовувати цікаві для молоді формати заходів, що впливають як на емоції, так і на інтелект, - наприклад, мандрівки, табори, квести, тренінги», - зазначила у своїй доповіді Соломія Фаріон. Також вона додала, що слід робити акцент на героїчних сторінках історії, виховання погляду на українців як активного творця, а не пасивного заручника обставин.

Після обговорення, відбулося урочисте покладання квітів до могил Тараса Шевченка та Олекси Гірника.