Уже відомі результати МНКівців на місцевих виборах

27.10.2015

Місцеві вибори відбулися. До міських, районних та обласних рад балотувалося 14 МНКівців з усієї України. Чому ми йдемо до влади, яка особиста мотивація кожного з кандидатів - питання, здавалося б, зайве. Дискутувати про те, чи є політика “брудною” справою, чи ні - не на часі. Ми розуміємо, що змінювати державу треба на відповідних рівнях, а для цього - йти до влади.

Дякуємо всім небайдужим громадянам України, які 25 жовтня прийшли на вибори та віддали свій голос за власне майбутнє. Те, в якій країні ми живемо - наша відповідальність.

За результатами виборів, член МНК Олександр Бойко та волонтер “Вільних Людей” Валентин Бондаренко стали депутатами Роменської міської ради, Андрій Федорняк, член МНК, отримав мандат депутата у Бурштинську міську раду, а Діана Сергієнко, прихильник МНК, - Татарбунарської міської ради.

Усього за МНКівців віддали свої голоси більше п'яти тисяч виборців.

“Результатами задоволені. Багатьом з нас не вистачило лише кілька голосів для того, щоб пройти. Це вселяє віру в те, що працювали в передвиборчій боротьбі ми не даремно. Тож обов’язково балотуватимемося на наступних виборах”, - говорить Андрій Федорняк.

Попереду - багато роботи. Пам’ятаймо, що все - в наших руках!