На попередній рівень

Місцеві вибори 2015

Тим, хто вважає, що вибори - пуста витрата державних коштів, кандидати - продажні та нечесні, а голосувати не треба, бо “нічого не зміниться” - цей текст не читати. 

Для тих же, хто розуміє, що змінити Україну можна лише власною ініціативою та працею, а робота в державних органах влади - не привілей, а відповідальність, ми підготували матеріал про кандидатів до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів - членів Молодіжного Націоналістичного Конгресу та волонтерської мережі “Вільних Людей”.

Ми йдемо до влади, тому що розуміємо, що активна молодь з націоналістичними поглядами повинна будувати Україну такою, як ми її бачимо: незалежною, сильною, процвітаючою. Ми готові брати на себе відповідальність державного рівня і працювати у ці складні часи для того, щоб здобути нарешті Українську Державу.

Від твого голосу залежить наше майбутнє - і ти знаєш це, а тому прийдеш на вибори. Зроби правильний вибір і підкажи своїм знайомим!

Кандидат в депутати Харківської обласної ради, округ № 74

"Мою позицію ви знаєте: після Революції Гідності ніхто не має права стояти осторонь процесів у Державі. А в час війни ми маємо бути єдиними. Протягом цього року я об'їздив усю зону АТО, познайомився та поспілкувався з багатьма чудовими людьми, які незважаючи на війну, не опускають рук, розбудовують громаду, домагаються своїх прав, борються з залишками минулої влади. Важко, але ми всі за цей час стали сильнішими: ми відновили недієздатну, розграбовану армію, зупинили наступ ворожої армії, почали змінювати нашу країну. Не все вдається відразу, попереду ще роки важкої праці, але я знаю, що ми ніколи не повернемось назад, нас назавжди змінила Революція Гідності і ця війна. Я відчуваю цю відповідальність".

Біографічна довідка

Кандидат в депутати Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної ради, округ № 50

“Громадська ініціатива – це дуже добре, вона носить добровільний, волонтерський характер і завдяки цьому комфортніша для сприйняття. Але надзвичайно важливо корисні громадські зусилля переносити у сферу державної політики. Мільйони, а то й мільярди гривень, протягом попередніх двадцяти років, чиновники витратили в нікуди, на різноманітні фейкові проекти, а не на реальну справу національно-патріотичного виховання молоді… Але якраз сьогодні настав час докорінної зміни ситуації”.

Біографічна довідка

Кандидат в Сумську обласну раду, округ № 45

“Ми, люди, котрі пережили режим Януковича, пройшли Майдан і були на війні на Сході, не маємо права терпіти цю повільну деградацію, це сповзання у прогниле минуле. Ми чітко розуміємо, що на місці нинішнього аморального політикуму треба збудувати принципово нову систему з відповідними людьми. І система ця має бути підконтрольною громадянському суспільству”.

Біографічна довідка

Кандидат в Рівненську міську раду, округ № 18

“Міська рада потребує повного перезавантаження. На зміну тим, хто вміє лише ділити земельні ділянки, повинні прийти депутати нової якості -  молоді, освічені, порядні українські патріоти”.

Біографічна довідка

Кандидат в депутати Тернопільської обласної ради, округ № 9

“Йду на вибори, бо хочу змінювати свою країну малими кроками, починаючи із свого дому, вулиці, села, району. Хто мене знає особисто, думаю, не має питань щодо моєї порядності і ефективності. Я не «парашутист» на своєму окрузі. Тут я народився і виріс, тут закінчив школу, тут живе моя родина. Я не бізнесмен, який раптово зрозумів, що йому ще тільки депутатом треба стати. Я не злодій, який хоче красти. Я не спекулянт на темі АТО і не маю фото у військовій формі, зроблене за місяць до виборів. Вважаю, що нікому з тих, хто мене знає та підтримає за мене не буде соромно”

Біографічна довідка

Кандидат у депутати Тернопільської обласної ради, округ № 23

“Громадська ініціатива – це дуже добре, вона носить добровільний, волонтерський характер і завдяки цьому комфортніша для сприйняття. Але надзвичайно важливо корисні громадські зусилля переносити у сферу державної політики. Мільйони, а то й мільярди гривень, протягом попередніх двадцяти років, чиновники витратили в нікуди, на різноманітні фейкові проекти, а не на реальну справу національно-патріотичного виховання молоді… Але якраз сьогодні настав час докорінної зміни ситуації. Задля того ми закликаємо тих, хто пройшов горнило наших вишколів, активно впливати на суспільне життя вже сьогодні. Час випадкових людей у політиці минув. Майбутнє – за навченими, відповідальними і успішними молодими патріотами”.

Біографічна довідка

Кандидат у депутати Бурштинської міської ради, округ № 6

“Мені набридло звинувачувати у всьому владу. Я готовий брати на себе відповідальність та ініціативу! Потрібно зламати систему. Хочу змінити ставлення людей до політиків і депутатів  власним прикладом. Переконаний, що організація діяльності влади повинна будуватися на принципах прозорості, відвертості і підконтрольності громаді”.

Біографічна довідка

Кандидат у депутати Стрийської міської ради, округ № 22

“Спостерігаючи, як політичні динозаври деруться до влади по крові та кістках Небесної Сотні, зрозумів, що боротьба тільки починається і тепер стане ще важчою. Багато хто може кидати бруківку, а от мати достатньо терпіння та упертості, щоб боротись у правовому полі, набагато менше. Ще менше людей наважуються припинити критикувати і спробувати взяти відповідальність на себе. Я готовий взяти на себе цю відповідальність. Я впевнений, що Україна стане сильною, тільки коли до влади прийде покоління, народжене в цій державі, покоління, яке дізналось про політику під час Помаранчевої Революції, покоління, яке своє волею змінило політичну картину Європи, покоління, яке воює з давнім та могутнім ворогом України - Моє Покоління!”.

Біографічна довідка

Кандидат у депутати Тернопільської обласної ради, округ № 8

“Сприяти розробці та запровадженню дієвої обласної програми національно-патріотичного виховання - одне з тих пріоритетних завдань, яке стоїть переді мною як громадянином України. Останні три роки чітко продемонстрували важливість цього питання, тож я займатимуся цим у будь-якому разі”.

Біографічна довідка

Кандидат в депутати Бердичівської міської ради та Житомирської обласної ради, округ № 8

“Хочу показати, що насправді все не так тяжко робиться, як нам здається. Змінити корупційну владу і забзпечити нормальний культурний розвиток нашій державі - реально”.

Біографічна довідка

Кандидат в Сумську обласну раду, округ № 47

“Влада своїми вчинками провокує народ або на повну політичну апатію, або на кривавий бунт із непередбачуваними наслідками для України. Що робити в цій ситуації активним, освіченим людям, які не втратили совість і принципи та мають чітке уявлення про країну, в якій хочуть жити завтра? Чи можуть вони байдуже спостерігати за невиправними старими клептоманами, які, так нічого і не збагнувши про український народ, продовжують розтягати по кишенях уламки нашої державності? Чи маємо право в цей історичний момент відсторонитися і думати виключно про особисте благо? Відповідь однозначно - ні”.

Біографічна довідка

Кандидат в Сумську обласну раду, округ № 46

“Щоб розпочати процес перезавантаження наша команда прийняла рішення йти в політику. На даний момент наше завдання - розбити кругову поруку обласної та центральної влади, заручитися підтримкою громади і з її допомогою викрити схеми та зупинити злочини в місцевих радах, сформувати команду для подальшого загальнонаціонального наступу проти старого режиму вже на наступних виборах. Лише так, послідовно, крок за кроком, ми зможемо збудувати нову Україну, за яку не буде соромно перед дітьми”.

Біографічна довідка

Кандидат у депутати Київської міської ради, округ № 35

“Я іду на вибори, бо звик брати на себе відповідальність, а не лише делегувати право комусь вирішувати долю своєї країни, свого міста, своєї громади. Розмови на дивані за телевізором – це не про мене. Що я хочу змінити? Найперше - ліквідувати всі районні адміністрації, а право розпоряджатися майном громади передати виконкомам райрад. Чиновники в такій кількості нам непотрібні. Мінімум половина управлінь і відділів в кожному департаменті КМДА мають бути ліквідовані. Видача довідок, виписок та інших «канцелярських папірців» буде робити комп’ютерна система, а не бюрократи. Наступні вибори в київраду будуть проходити в онлайн режимі – без бюлетенів, що скоротить витрати бюджету на вибори в 10 разів”.

Біографічна довідка

Кандидат на посаду міського голови та кандидат в депутати Татарбунарської міської ради

"Я можу себе назвати ідеалістом і прагматиком водночас. За час активності в МНК я винесла для себе багато принципів, якими постійно керуюсь в житті. Один з них – вір і дій! Він і пояснює поєднання мого ідеалізму й прагматизму. Я вірю в те, що настане час, коли люди в нашій країні житимуть гідно, коли кожен матиме рівні можливості для розвитку і праці. Але ще я точно знаю, що це станеться лише за умови, що кожен громадянин України візьме на себе відповідальність і посильний шмат громадської роботи. Адже віра, не підкріплена діями – пуста. На цьому етапі життя моя відповідальність і мій шмат громадської роботи – це місцеве самоврядування. Тому я балотуюсь на посаду міського голови у своїх рідних Татарбунарах. І закликаю кожного свого побратима по громадській діяльності дістати з закутків своїх характерів трохи здорового нахабства – і не боятись брати владу в свої руки! Впевнена, ви впораєтесь куди краще, ніж нинішні "пенсіонери-хабарники"".

Біографічна довідка