МНКівці стали учасниками Студентського антикорупційного форуму

29.02.2016

Студентський антикорупційний форум, що відбувся 26-28 лютого у Кіровограді, зібрав студентів з усієї України. На форум приїхали учасники з усіх регіонів України. Так, на конкурсній основі до участі були відібрані МНКівці Мирослава Науменко та Гліб Стрижко.

За словами організаторів, з 291 анкет було обрано лише 120, враховуючи мотивацію претендентів, їх попередній досвід, погляди на боротьбу з корупцією.

“Ситуація з корупцією у вишах - справа, на жаль, звична. І хто, як не студенти, повинні з цим боротися? Як це робити ефективніше - за відповіддю саме на це запитання і приїхали на Форум. Ми вже маємо певний досвід - реалізували проект #StudentFreeCase, що інформував абітурієнтів про поселення до гуртожитків без хабарів. До речі, цей проект ми розробили і отримали мікрогрант на реалізацію на таборі МНК - “Повстанській Ватрі””, - говорить Мирослава Науменко.

За словами організаторів Форуму, рекомендації, що допоможуть протидіяти корупції, надали правознавці, психологи та представники ЗМІ.

Підсумком форуму стало прийняття резолюції з пропозиціями до Міністерства освіти і науки України: рекомендувати МОН організувати комісію з перевірки професійної здатності викладачів, створити студентську антикорупційну платформу, провести реформу серед студентських профкомів ВНЗ.