Student Free Case: боротьбу з корупцією в студентських гуртожитках розпочато

30.11.2015

Проблемами абітурієнтів, які стикаються з хабарництвом при поселенні в гуртожиток, вирішили зайнятися активісти, що створили проект «Student free case». 1-4 жовтня Молодіжний Націоналістичний Конгрес оголосив конкурс на отримання мікрогрантів на реалізацію проекту, розробленого під час щорічного всеукраїнського табору «Повстанська ватра». Саме ця ініціатива - «Student free case» - отримала фінансування.

Нещодавно відбувся перший захід у рамках проекту: у ЗОШ № 15 м.Ніжин активісти провели семінар «Знай свої права під час поселення до гуртожитку».

На початку заходу виступила представниця проекту «Student free case» Анжела Макуха, якій вдалося зацікавити аудиторію актуальністю теми, порівнюючи гуртожитки України і Європи, закцентувати увагу на тому, що в Україні вже є гуртожитки європейського рівня, але більшості рівнятися потрібно на краще.

«Були присутні студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Київського національного університету культури і мистецтв, Запорізького національного технічного університету, а також голова «Української Асоціації Студентського Самоврядування» (УАСС) Микита Андрєєв. Особливу увагу слід звернути на активістів Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка – представників проекту #ШеваПил , котрі, не зважаючи на всі проблеми та утиски, активно борються з корупцією у своєму ВНЗ», - повідомляють представники проекту.

Наприкінці заходу майбутні абітурієнти отримали пам’ятку щодо правильного поселення до гуртожитку, мали змогу поспілкуватися з організаторами семінару, поставити додаткові запитання, висловити свою точку зору на порушені проблеми. Організатори переконують, що попереду - активні дії та боротьба з застарілою системою в університетських гуртожитках.