АНОНС: Активну молодь Київщини запрошують на Молодіжний табір ''Курсу Вільних Людей''

18.08.2016

26-29 серпня на Київщині відбудеться Молодіжний табір Курсу Вільних Людей. Захід для молоді 16-22 років організовує «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»  за сприяння Міністерства молоді та спорту.

Табір – стартова платформа для активної молоді, яка хоче вчитися, діяти і творити зміни свого оточення та держави. Його програма спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції. Окрім того, це можливість знайти нових друзів з різних куточків України.

Протягом чотирьох днів учасники поринуть у неймовірну атмосферу табору з її вечорами біля багаття, спортивними та командними іграми. Таборовики матимуть змогу поспілкуватися з молодими громадськими діячами, які вже успішно реалізували свої проекти. Також у програмі - лекції з актуальних тем, дискусії, ділові ігри, перегляд фільмів, смуги перешкод, спортивні та командні ігри.

“Цей табір – ефективний спосіб для розвитку громадянського суспільства України. Спрямований на молодих людей, які хочуть розбудовувати нашу державу, він дає інструменти для подальшої громадської діяльності. Водночас, формат табору допомагає поєднати корисне з приємним: навчання з відпочинком. Нагадаю, що це лише один із заходів “Курсу Вільних Людей”. Далі учасників чекатимуть практичні семінари та реалізації власних ініціатив”, - говорить співорганізатор проекту, член МНК Дмитро Однойко.

Подібний табір відбудеться в Сумах уже 23-26 вересня. Хочеш стати учасником?

Реєструйся!

Дізнайся більше тут.

(096) 660 68 47 - Зоряна