МНК: 13 років віри й боротьби

10.02.2014
Саме цього дня, 10 лютого, у 2001 році було створено всеукраїнську громадську організацію Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Працюючи вже більше десяти років, організація має чимало здобутків, з якими детальніше можна ознайомитися тут

Сенсом існування МНК є становлення вільної та незалежної Української Держави. Саме над цим і працюють члени МНК, усвідомлюючи, що кожен з нас – творець новітньої історії. Розуміємо, що лише від нас залежить те, у якій країні жити, яку молодь бачити навколо себе. Досягти чогось – це діяти. Особливо важливо це сьогодні, коли на наших очах (а що головніше – за нашої участі), відбувається становлення громадянського суспільства, утвердження справжньої незалежності України. Боротися за право називатися «українцями» – обов’язок кожного. Та чи варто говорити про те, що відчуваючи поряд плече друга, значно легше йти в бій? Діяльність є ефективнішою, коли вона провадиться у середовищі однодумців. Таким середовищем і є МНК.

Час не стоїть на місці. Світ змінюється, як глобально, так і локально. Тож, фактично, з кожним новим поколінням МНКівців, перед організацією з’являються все нові виклики. Ми вже мали змогу довести, що МНК - школа для молодих, успішних, свідомих та активних громадян своєї країни. Ми впевнено дивимось у майбутнє і надалі готові відстоювати інтереси української держави та нації.

Слава Україні! Героям Слава!