Війна триває не тільки на Сході України, але й у наших головах : як у Тернополі правоохоронці відпочивають під російську музику

Мешканців Тернополя обурила поведінка правоохоронців, які на своєму відпочинку в одному з розважальних закладів відтанцьовували під заборонену в місті музику Олега Газманова.

Тернопільські "афіцери за Росію до канца"  — це відео зібрало в мережі youtube майже 170 тисяч переглядів, а сам інцидент на слуху у кожного другого тернополянина. В цю неділю ( 1 квітня) активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) та НВР " Правий Сектор" відвідали місце інциденту, ресторан “Галич”, щоб вказати власникам закладу на всю аморальність таких розваг у світлі сьогодення. Нагадаємо, що в пісні прославляються “афіцери”, які “за Расію да канца”. Активісти закликали адміністрацію ресторану надалі контролювати музичний репертуар та подарували декілька книг з повстанськими піснями, які й заспівали для відвідувачів і господарів закладу. Гості підтримали таку ініціативу, а керівництво ресторану публічно вибачилося за таке (дослівно) “нещастя”.

"Ми вважаємо недопустимим, щоб у будь-яких закладах України звучала подібна музика, а люди, які захищають северенітет нашої держави, були її прихильниками. Війна триває не тільки на Сході України, але й у наших головах", — каже Голова ТОО Молодіжного Націоналістичного Конгресу Микола Мисак.

Як повідомлялося, рішенням виконкому міської ради Тернополя ще в 2016 році було заборонено пісні Газманова, Кобзона, Лєпса, Боярського та ще десятьох російських виконавців. Ця музика не повинна лунати у громадських місцях, маршрутках, закладах харчування та торговельно-розважальних центрах. 

 

 

Нагадаємо, Росія – країна агресор, визнана ООН країною-окупантом, у зв’язку з анексією українського Криму. Також ця країна спонсорує і підтримує зброєю та найманцями терористичні угрупування “ЛНР-ДНР”.

#Тернопіль