В Києві вимагали проголосувати закон про декомунізацію

До чергової річниці Голодомору, 20 листопада київський осередок МНК разом з громадськістю доєдналися до акції «Геть організаторів Голодомору з карти України».

Громадяни зібрались перед будівлею Верховної Ради з вимогою, щоб депутати проголосували за проекти законів щодо декомунізації Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Попри усвідомлення жахливої трагедії,  Дніпропетровська область, досі носить ім'я організатора голодомору – Григорія Петровського.

Було облаштували локацію "Їдло 1932-1932", де пропонувалося скуштувати страви, які їли українці, аби вижити в часи комуністичного режиму. Також вручали присутнім символічні п'ять колосків.

— "Молодіжний Націоналістичний Конгрес є однією з рушійних сил декомунізаційних процесів в Україні. Після перейменування топонімів (міст, селищ, вулиць та інше) через недосконалість законодавства маємо дві ганебні плями на карті нашого Краю. Ми розуміємо всю важливість процесів очищення держави від символів окупаційних режимів і кожного дня працюємо доносячи інформацію населенню, в організаційних моментах та власноруч декомунізували сотні будівель, вулиць та інших об’єктів. Майбутнє за активними та підприємливими громадянами, що не зупиняються перед перепонами", — розповідає Голова київського осередку МНК, Сергій Репік.

До акції долучилися низка громадських організацій, народні депутати та небайдужі українці.