"Лисоня" ім. Івана Гавдиди

З 2 по 7 липня на Тернопільщині, у таборовій оселі “Соколиця”, проходив вишкільний наметовий табір “Лисоня” ім. Івана Гавдиди. За 6 днів табору учасники пройшли чимало випробувань, подолали безліч перешкод і загартували своє тіло і дух.

Програма табору поєднювала у собі фізичні та інтелектуальні навантаження.

Так інтелектуальний вишкіл складався з гутірок на такі теми:

  • Історія
  • Самооборона
  • Виживання
  • Ідеологія українського націоналізму
  • Кібербезпека
  • Політична ситуація в Україні

Ранкові руханки, смуга перешкод, вольові змаги, теренівка, вимарш та спортивні ігри складали фізичний вишкіл. Також невід'ємним елементом програми стали командні ігри. Все це дозволило учасникам зміцнити та загартувати своє тіло ще більше.

Не забуваємо ми і про важливість збереження українських традицій. Саме на “Лисоні” ми святкуємо Івана Купала так, як це колись робили українці ще в давнину. Дівчата плетуть вінки та пускають їх на воду, усі співають обрядових пісень, а згодом парами перестрибують через вогнище.

 

Дизайн без назви (4).png Дизайн без назви (3).png

Табір носить ім`я Івана Гавдиди (друг "Лісовий) - громадський та політичний діяч, засновник ЦНВ ім. С. Бандери та ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес".
Саме він є засновником першого табору "Лисоня" у 1992 році та ініціатором створення Таборової оселі “Соколиця”, яка вже стала чудовим місцем для проведення різноманітних таборів таких організацій як Пласт, МНК та  інших молодіжно-патріотичних організацій. Тут, у Долині Змій, пройшли свій перший вишкіл тисячі молодих людей з усіх куточків України. 

Іван був тією людиною, яка здатна підняти цілу націю на боротьбу проти системи. Він захищав національні права та інтереси, закликав інших братися до творення спільної справи - здобуття Української Самостійної Соборної Держави, був ініціатором створення Молодіжного Націоналістичного Конгресу та борцем за українську православну церкву..

“Лисоня” - це не тільки те місце, де можна загартувати своє тіло і дух. Тут ти постійно розвиваєшся, здобуваєш нові знання та досвід. Тут ти вчишся бути гідним громадянином своєї країни, розвивати та захищати її інтереси і цілісність. Саме цього так прагнув Іван Гавдида.