60 годин в лісі без води та їжі. Де гуртується і вишколюється українська молодь?

60 годин в лісі без води та їжі. Де гуртується і вишколюється українська молодь? 

З 7 по 10 травня відбудеться найбільша теренова гра України “Гурби-Антонівці”. Захід відбувається на межі Тернопільської та Рівненської області, на місці найбільшого бою УПА проти НКВС. 

Якщо тобі від 18 до 29 років — пакуй наплічник та бери участь у грі. Щорічно участь в грі приймає понад 350 активних та молодих людей, що втомилися від буденності та прагнуть випробовувати свою силу і волю та загартувати тіло і дух. 

Учасники поділені на дві команди по регіонах: курені Вовків та Левів, які протягом 60 годин безперервної боротьби змагаються за перемогу. Переможцем стає та команда, яка збере найбільшу кількість балів, які можна отримати  за “вбитих” суперників та знайдений прапор супротивника. “Життя” учасника — це пов`язка кольору куреня на лівій руці — червона, або жовта. Якщо пов`язку втрачено — гравець “вбитий”.   

“Гурби-Антонівці — це школа виживання, в яку закладено історичну тяглість боротьби, командний дух та національну свідомість. Тут гартується воля та характер молодої людини — українського патріота. Під час гри кожен може зрозуміти, що здатен на більше: докластися до чогось більшого, а ніж особисте вдосконалення, сприяти перемозі свого куреня”,  — розповідає голова оргкомітету гри Василь Панькевич.

Дата: 7-10 травня (захід відбувається щорічно)

РЕЄСТРАЦІЯ
 

 Суть гри

«Гурби-Антонівці» — це не змагання заради змагання. Організатори вкладають значно більше сенсу в цей проект:

 Патріотичний. «Теренова гра» означає, що вона проходить на певній території – терені. У нашому випадку – це ліси біля урочища Гурби, що на межі Тернопільщини та Рівненщини. Це легендарне історичне місце найбільшого бою УПА проти військ НКВС. Учасники поринають в атмосферу національно-визвольних змагань, вивчають історію не з книжок, адже саме на місці гри, у квітні 1944 року, відбулася ця битва.

 Виховний. «Гурби-Антонівці» - екстремальний захід, який гартує волю та характер учасників, ставить на шлях самовдосконалення, дає зрозуміти, що кожен здатен на більше. Також це зона здорового способу життя (на шкідливі звички тут просто немає часу).

 Консолідуючий. Це жива школа братерства, боротьби і командної роботи. Гра триває 60 годин безперервно, за цей час учасники стають частиною одного цілого: розподіляють побут, пліч-о-пліч змагаючись за перемогу.

 

Організатори заходу: ГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України і управлінням сім’ї та молоді ТОДА

Дізнатись більше про гру:  http://gurby.org.ua/
 

Сторінка у Facebook

Сторінка в Instagram

Автор:

Гурби-Антонівці

01.04.2021