Зродились ми великої години…

13.02.2011
12 лютого в приміщенні ЛМГО "Українська молодь Христові", що у м. Львів, відбувся Вечір повстанської пісні, присвячений річниці заснування Організації Українських Націоналістів. Дійство здійснювалось у форматі бардівського вечора. Організаторами заходу були ЛОМГО "Студентське братство Львівщини", МГО "Молодіжний націоналістичний конгрес", МГО "Студентське братство імені Степана Бандери", ЛММГО "Студентське братство Львівської політехніки", ЛМГО "Українська молодь Христові".
Дійство розпочалося із гімну України і короткої розповіді про діяльність ОУН упродовж ХХ ст. У заході взяли участь близько 70 людей різного віку. На вечорі звучали пісні у виконанні Богдана Ляльки, Зеновія Медюка, Юрія Пирча та інших з репертуару гуртів «Нічлава», «Тартак», «Рутенія», «Плач Єремії» тощо.
Окрім музики, на цьому заході можна було почути також поезію на патріотичну тематику. Серед продекламованих були вірші Михайла Дяченка, Петра Сікорського та інших, а також були почуті проби пера присутніх.
«Після таких вечорів, де молодь збирається для того, щоб вшанувати одну із знаменних дат в історії українського народу, залишається тільки хороший настрій. Кожен вкладає щось своє у велику справу, в даному випадку – в пісню, а як відомо – саме пісня є незнищенним символом українського народу!» - сказав по закінченні вечора один із організаторів, член ЛОО МНК Максим Кипілов.