Знання з історії - запорука перемоги у брейн-ринзі

25.11.2012

Сокальські учні повернулися у минуле, пригадуючи історію та використовуючі власні знання з тематики українських визвольних змагань. 23 листопада відбулася інтелектуально-динамічний брейн-ринг ''Назад у минуле''. Місцем проведення стала школа №2, яка охоче йде  на співпрацю з Сокальським  Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Участь у заході взяла молодь Сокаля, Поториці та Жвирки - переважно учні місцевих шкіл. Оскільки основною тематикою гри була історія рідного краю, України загалом та діяльність видатних  українців XX ст., молодим патріотам було цікаво. І, звісно ж, пізнавально.

За результатами гри, перше місце посіла команда "Ветеринари", хоча ця перемога далася їм не легко. У слід за ними йшли "Колобки", які зайняли друге місце, програвши суперникам всього лиш 2 бали. Третіми стали учасники з команди "Коти".

- Круто, надзвичайно весело та цікаво! Я дізнався багато нового, отримав масу емоцій та нових вражень!,- описав подію Салук Ігор, один із учасників.

- Ми провели цей захід, щоб молодь згадала про історію нашої країни, її героїв, які поклали голови за честь та славу України. Віримо, що сьогодні росте покоління, що зможе підняти Україну,- говорить голова Сокальського МНК Ірина Михайлова.