ЗИМОВИЙ КВЕСТ ПОЛТАВА — КОВАЛІВКА: УЧАСНИКИ ПОДОЛАЛИ 35 КМ

26.02.2012

У змаганнях взяло участь 11 молодих людей, серед яких — одна дівчина

25 лютого у Полтаві відбулися туристичні змагання «Зимовий похід — 2012». Захід був приурочений до вшанування героїв Зимового походу армії УНР. Не дивлячись на складні погодні умови, учасники, поділені на три команди, пройшли маршрут довжиною в 35 кілометрів, під час якого відшукували «секретні коди», виконували завдання організаторів на контрольних точках, перевіряли себе в екстремальних ситуаціях.

— Не жалію, що пішла. І взагалі чого жаліти коли поруч такі гарні хлопці (сміється). Сподобалося все, наш командир вів нас гарно, хоча ми і накинули додаткове коло, — говорить 22-річна студентка Анастасія Петрик.

Анастасія Петрик — єдина дівчина на змаганняхАнастасія Петрик — єдина дівчина на змаганнях

— Взагалі не розчарований, після 35 кілометрів такої екстремальної мандрівки я сам себе став більше поважати. Справжні чоловіки відпочивають активно, — підтримує її 21-річний студент Вадим Жук.

Усі учасники зимового квесту зійшлися у думці: подібний зимовий похід — захід набагато кращий за сидіння перед телевізором і вживання спиртних напоїв у генделях.

— Приємно, що молодь відгукнулася на заклик організаторів змагання. Молоді люди вирішили показати, що у них є характер, воля та жага до перемоги. Вони вирвалися з віртуального простору і перемогли свої слабкості. Відчули хоч краплину того, що відчували учасники Зимового походу УНР, коли, не маючи зброї вони подолали «трикутник смерті», тиф і стали переможцями, — зазначив один із організаторів зимового квесту, представник громадської організації «Українська справа» Євген Хайлов.

Команда «Воля» — переможці «Зимового походу — 2012»Команда «Воля» — переможці «Зимового походу — 2012»

Найкращою нагородою для учасників змагань став гарячий чай, куліш і пісні від лідера полтавського гурту «Дельтора» Євгена Янкевича — все це їм запропонували у Ковалівці.