Жителям вул.Романа Атаманюка розповідали про Героя

27.05.2016

«І на що ото вони ті вулиці позмінювали?», - запитує одна бабуся в іншої.

«Як на що? А на що нам ті комуняки потрібні?» - відповідає інша. Обоє мешкають на вулиці, яка мала назву «40 років Жовтня». Тепер вони та багато інших людей можуть пишатися, що проживають на вулиці, перейменованій на честь бійця 93 ОМБ ЗСУ, громадського діяча Романа Атаманюка, що загинув 28 травня 2015 року внаслідок мінометного обстрілу під Донецьким аеропортом.

Сьогодні, 27 травня, з ініціативи Молодіжного націоналістичного Конгресу, сумчани влаштували акцію, аби розповісти жителям Сум про Романа Атаманюка.

«Ми розробили буклети, в яких розмістили фотографії та відомості про Романа. Роздавали їх просто на вулиці», - говорить Олеся Горяйнова, голова Сумського МНК.

Незабаром буде встановлено адресні покажчики, з яких також можна буде дізнатися про те, чиїм іменем названо вулицю.

«Роман є прикладом відважності, духу та мудрості, які мають надихати не одне покоління молоді.

Ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну, за мирне життя. Ми маємо зробити все, щоб пам'ять про полеглих героїв допомагала ростити нове покоління в почуттях патріотизму, любові, справедливості до власної країни», - говорить сумчанка Оксана Опарій.

Вона також додає, що тривають роботи над розробкою пам'ятного знаку молодому поколінню, що загинуло на полі бою. Він буде встановлений на території СумДУ. Цей пам'ятний знак символізуватиме гідне вшануванння пам’яті загиблих в зоні АТО студентів та молодих людей, які захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, віддали життя за те, щоб теперішні та майбутні покоління мали можливість вчитися,здобувати знання, розвивати державу та жити в мирі.

Цей пам'ятний знак матиме риси та образ Романа, адже він залишив по собі надзвичайно багато світлих та важливих вчинків.

Нагадаємо, 28 травня, у суботу, на Алеї Слави у Сумах об 11:30 відбудеться вшанування пам’яті Романа Атаманюка.