Жителі Стрия пройшлися ''Стрілецькими стежками''

03.11.2013

У Стрию, що на Львівщині, 2 листопада відбувся квест «Стрілецькі стежки», присвячений 95 річниці Листопадового чину. В змаганні взяло участь 7 команд -  «Січ», «Бандерштат», «Червона шапочка», «Пінгвінчики зі Львова»,  «Ля Кукарача»,  «Божевільні» та «Малята». Прийшли люди різного віку – від 13-річних школярів до 30-річних працюючих.

Квест складався з 10 завдань – місць, прив’язаних історично до подій листопада 1918 року, які учасники повинні були відгадати. Практично всі команди впорались з маршрутом. Одним із завдань було запалити свічку на могилі Січових стрільців для того, аби вшанувати героїв.

«Ми вдячні за те, що в нашому місті провели такий захід. Квест був цікавий і складний водночас. Я дізнався щось нове з історії рідного міста. Добре, що є молодь, яка нагадує всім про історично важливі події з життя нашого міста, що є люди, які можуть організувати і реалізувати справді важливі проекти. Сподіваюсь, що це далеко не остання ініціатива МНК в Стрию і що подібні заходи відбуватимуться надалі якомога частіше», - ділиться учасник Андрій Ковальчук.

«Я задоволений результатами квесту. Людям сподобалось те, що ми робимо. Приємно чути слова вдячності від учасників. На гру зголосились справді небайдужі люди, які готові щось змінювати в своєму житті», - говорить організатор квесту Мартин Стусяк.

Нагородження учасників відбулось в патріотичному пабі «Бункер.UA», де учасники квесту змогли попити гарячого чаю, почастуватися та зіграти в настільні ігри – дартс, шахи, малий теніс. Призи надала туристична компанія «Чудотур», книгарня «Книжкова криївка» та товариство «Просвіта» в Стрию.