Запрошуємо на ''Курс саморганізації людей''

19.06.2013
"Те, що відбувається по всій країні, свідчить про відсутність у нас елементарних навичок самоорганізації. Влада нагліє щодня. А що ми у відповідь? У більшості випадків спротив малочисельний або й взагалі відсутній. Кілька сотень активних громадян - одні й ті ж самі обличчя на акціях, заходах... тоді як більшість людей взагалі навіть не знають, що все може бути інакше. Люди замість приєднуватися до активістів, втрачають віру та надію в країну. Навіть частина найактивніших громадян думає про те, як виїхати. АЛЕ ситуацію потрібно переламати, адже насправді нас тисячі!!!! Нам потрібно навчитися взаємопідтримці, взаємодопомозі, самоврядуванню, самоорганізації. Саме для цього разом з однодумцями ми розпочинаємо експериментальний КУРС САМООРГАНІЗАЦІЇ. Буде відпрацьована спеціальна дієва освітня методика, яка, сподіваюся, буде поширена по країні", - говорить Олександр Солонтай, політик і громадський активіст. Проведення: м. Київ, на базі дружніх громадських та політичних організацій Час: протягом двох місяців Учасники: активні люди, що пройшли конкурс та виконують програму

Мета курсу: завершити формування громадянського суспільства через формування команд освічених, дієвих, активних та самоорганізованих людей; вступ та участь громадян у справжніх дієвих та реальних демократичних інституціях. Завдання курсу:
1. Відбір та формування на конкурсних засадах групи в кількості 30 осіб;
2. Підвищення рівня суспільної освіти та власної самооцінки в учасників;
3. Виконання практичних завдань, спрямованих на фіксацію набутих навичок під час навчання та вихід підготовлених людей в суспільну діяльність столиці;
4. Перетворення учасників на самоорганізованих, впевнених в власних силах, активних та дієвих людей в суспільній діяльності.
5. Формування учасниками дієвої мережі самоорганізації.

Протягом курсу учасники здійснюють вивчення 10 практичних тематик та 10 зустрічей з провідними суспільними діячами, в статусі лекторів, експертів та консультантів, серед яких Олег Кочерга, Олексій Гончарук, Ростислав Томенчук, Геннадій Друзенко, Ярослав Юрчишин, Ганна Гопко, Едуард Курганський, Костянтин Усов, Андрій Странніков, Віктор Ткачов, Олександр Солонтай та ін., а також народні депутати пов’язані з Києвом, депутати Київради, громадські діячі, спеціалісти та експерти з різних сфер суспільної діяльності (громадської, політичної, комунальної, волонтерської, благодійної тощо). Учасники матимуть вплив на список запрошених, експертів та гостей.

Програма складається з вечірніх занять, які проводяться з 18:30 до 21:30 по вівторках та четвергах, а також з виконання домашніх завдань. Учасники, які пройдуть відбір, отримають детальну програму, яка складатиметься з вивчення таких тематик:
- політична система столиці України;
- суспільна діяльність, в тому числі політична;
- самоорганізація, самоврядування та громадська діяльність;
- вплив громадян на владу під час виборів;
- пряма демократія та безпосередній вплив громадян.

Для зарахування проходження курсу, отримання сертифікату, участі в випускному та спільноті самоорганізованих людей є 3 правила:
1. відібрані учасники курсу зобов’язуються дотримуватися графіку, програми та вносять по 50 грн.;
2. між заняттями учасники виконують практичні завдання щодо тематик, які були обговорені під час занять;
3. учасник повинен відвідати 70% занять та реалізувати домашні завдання (7 з 10 модулів).

Для участі в курсі, будь-ласка, заповніть анкету та дочекайтеся подальших повідомлень:

Організатори:
Олексій ГОНЧАРУК, Олександр СОЛОНТАЙ, Ростислав ТОМЕНЧУК, Вадим ТРЮХАН, Костянтин УСОВ, Ярослав ЮРЧИШИН, Олег КОЧЕРГА

Реєстрація на курс, до 19 червня включно, здійснюється за адресою:
https://docs.google.com/forms/d/1aHuAcipa6YnFy_0IyWYEWd_H8dPuelkeqEO6rduDph4/viewform