Закликаємо підтримати проекти МНКівців з покращення Бурштина

21.05.2015

Бурштинський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу  бере участь у конкурсі «Місто своїми руками», який організовує компанія «ДТЕК» спільно з Агенцією Місцевого Економічного Розвитку м. Бурштина.

Силами членства місцевого осередку МНК було розроблено два проекти для покращення міста. Вони потребують підтримки. 

«Метою проектів є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками»», - пояснює Роман Чорний, член МНК.

Кожна ініціативна група чи громадська організація мала змогу подати свої проекти у різних напрямках (соціальна сфера, пропаганда здорового способу життя, освіта, культура і творчість, житлово-комунальна сфера, блогоустрій міста).

«Бурштин - це місто, в якому ми народились, живемо, і кому, як не нам, розвивати його? Наші проекти спрямовані на часткове вирішення соціальних проблем. Так, завдяки своренню та розміщенню безкоштовної соціальної реклами, ми сподіваємось на створення єдиної комфортної зони відпочинку для жителів міста. Ми не шукаємо вигоди для себе, ми просто покращуємо своє місто», - говорить Роман Чорний.

Пропонуємо до огляду проекти Бурштинського осередку МНК: 

1. «Сітілайти для соціальної реклами»

У випадку перемоги цього проекту, буде встановлено три сітілайти для соціальної реклами у м. Бурштині, яка буде розміщуватися безкоштовно. 

http://nashe-misto.in.ua/burshtyn/#22

2. «Створення комфортної рекреаційної зеленої зони в гармонії з природою»

Якщо перемогу здобуде цей проект, то в лісі м. Бурштина буде облаштовано місце для відпочинку людей від повсякденної метушні.

http://nashe-misto.in.ua/burshtyn/#30

Закликаємо вас підтримати ініціативи!