Зачистка ворога в тилу: у Тернополі вимагають владу підтримати закриття «NewsOne» та «112 Україна»

03.11.2018
Зачистка ворога в тилу: Тернополяни вимагають від Голови та депутатів Тернопільської обласної ради підтримати ініціативу припинення діяльноті телеканалів «NewsOne» та «112 Україна».
"На п'ятому році війни з Росією частина інформаційного простору країни окупована, на українському телебаченні відкрито пропагують "руский мир", "громадянську війну". Перед виборами внутрішній ворог зміцнив свої позиції і розминає м'язи, щоб досягти російського реваншу. Війна встановлює правила, і виправдовувати того, хто тебе вбиває, — це не свобода слова і не демократія, а шизофренія, яка веде до могили" — говорить Микола Мисак, Голова Тернопільського осередку МНК.
                                                                                                            Заява: _______________________________________________________________________________

Голові Тернопільської обласної ради

Овчаруку В. В.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Вікторовичу!

Останнім часом зростає суспільна напруга щодо діяльності проросійських телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», які системно провадять антиукраїнську діяльність в інформаційному просторі, що є особливо загрозливим в умовах прямої збройної агресії Російської Федерації, що триває вже 5-й рік.

4 жовтня 2018 року Верховна Рада України проголосувала за петицію, що зібрала 25 000 підписів українців, та за постанову № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» зі зверненням до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження санкцій проти телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», контрольованих Віктором Медведчуком - особою, напряму пов’язаною з президентом держави-агресора.

Це має стати першим кроком до подальшого застосування персональних економічних санкцій проти власників телеканалів за створення загроз національним інтересам, національній безпеці в інформаційній сфері, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності та порушення прав і свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави, створення перешкод для сталого економічного розвитку шляхом розповсюдження інформаційної пропаганди.

Подібне звернення до Президента України та РНБО зробили громадські організації України з державницьким світоглядом 30 жовтня 2018 р.

Ми, громадські організації Тернополя, звертаємося до Вас, як Голови Тернопільської обласної ради, та до депутатів Тернопільської обласної ради з закликом підтримати цю ініціативу під час сесії обласної ради   6 листопада та звернутися до Президента України та РНБО з вимогою невідкладно розглянути постанову ВР № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та  вжити заходів, щодо припинення діяльності телеканалів «NewsOne» та «112 Україна».

До заяви додаємо:

-        Текст постанови ВР № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»  

-        Текст звернення громадських організацій до Петра Порошенка щодо санкцій проти «112 Україна» та «NewsOne»

Підписались:
Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК
Вільні Люди
Правий сектор Тернопільщини
СУМ в Україні _________________________________________________________________________