За нами Бог і з нами перемога

29.05.2017

Ще з часів Київської Русі в наших жилах тече міцна, немов сталь, та незламна як граніт кров, що змушує нас покоряти вершини. Скільки ворогів зазіхали на нашу землю, та Ми оборонялися. Скільки людей ставали зрадниками, та Ми не здавалися. Скільки часу нас намагалися поставити на коліна, та Ми не зламалися. Під час всіх цих чвар і війн Ми придушували свою кволість в тілі та плекали силу духу, ставали все сильнішими та мужнішими. Настав час і нам показати всю свою міць.

У 1847 році в “Книзі Буття Українського Народу” вперше поставало питання осмисленню української нації, як важливої частини християнської історії. Автора цієї книги Миколу Костомарова вважали недолугим, адже на той час це вважалося філософсько-релігійним трактатом. Та ніхто не міг і подумати, що написане на папері стане реальністю і, та мала українська нація почне свою боротьбу проти соціальної нерівності.

Ми відзначаємо День Героїв. Це свято дійсно варте того, аби його святкувати, а не “9 мая”. Ми горді з того, що маємо вірних Героїв, які захищають нас на батьківщині та Героїв “Небесної Сотні”, які охороняють нас на небесах. На жаль, наша земля стогне від крові. Проте, прийде час і порвемо Ми вічні кайдани, які не дають вільно жити українському народу.

Героям Слава!