За ініціативою громадських організацій стартувала всеукраїнська кампанія, спрямована на викривання брехні провладної партії

12.09.2012
Така креативна кампанія проходитиме до 25 вересня у рамках громадської ініціативи «Жодного голосу владі!». Кожен охочий зможе надіслати створену власноруч агітаційну продукцію, яка демонструватиме його спротив діяльності чинної влади. Ініціаторами конкурсу виступили громадська ініціатива «Оновлення країни» та Всеукраїнська громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес».
«Заснувати цей конкурс ми вирішили тому, що побачили таку тенденцію: в народу є настрої проти влади, провладних угруповань, а от безпосередньо народного креативного прояву цього, окрім бабусі з котом, так і немає. Ідея назви прийшла після одного з зібрань, під час якого голова ГІ «Оновлення країни» вигнав голову тернопільської фракції Партії регіонів копняками. Тож і ми хочемо символічно показати, як можна копняками врешті вигнати «регіоналів» із влади. Загалом чекаємо від громадян якісного креативу і висловлення своїх поглядів та позицій», — пояснив «УМ» наміри ініціаторів голова секретаріату ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» Іван Кішка.
Як зазначає координатор ГІ «Оновлення країни» Андрій Левус, основним завданням конкурсу є створення ефективної контрагітації проти діяльності теперішньої влади, а також реальне відображення ставлення українців до їхнього «покращення». «Мета нашої ініціативи дуже чітка — це унеможливлення повторного приходу до влади Партії регіонів і її партнерів, зокрема комуністів та різних «тушок». За допомогою агітаційних матеріалів ми плануємо активізувати громадськість напередодні парламентських виборів, висвітлимо реальне ставлення українців до правління «регіоналів», а також покажемо, що цю владу не потрібно боятися, її треба перемагати», — додає Андрій Левус.
За словами організаторів, переможець конкурсу, який визначиться в результаті народного голосування у соціальній мережі Facebook, отримає  чудовий подарунок — планшет Samsung Galaxy Tab 2, а також побачить власну роботу на наліпках, білбордах та сітілайтах по всій Україні. До речі, координатор ГІ «Оновлення країни» Андрій Левус направив звернення до Генеральної прокуратури та Міністерства юстиції з вимогою внести до Верховного Суду подання про заборону Партії регіонів як такої, що своєю діяльністю порушує Закон України «Про політичні партії в Україні» та Конституцію.
Нагадаємо, всеукраїнська кампанія «Дай копняка регіоналам» стартувала в Україні 6 вересня. Відповідні акції на підтримку кампанії вже відбулися у Запоріжжі, Луганську, Одесі та Харкові.