"Вставай, Україно!" у Миколаєві

17.06.2013

13 червня у Миколаєві пройшла всеукраїнська акція "Вставай, Україно!". Місцевий осередок МНК також долучився до акції.

"Разом з іншими патріотами ми пройшлися ходою головною вулицею від дитячого містечка "Казка" до Каштанового скверу. Від початку планувалося провести дійство на головній площі міста, та плани були зруйновані владою Миколаєва , яка напередодні заборонила проводити акцію на площі. На мій погляд, вони просто побоялися масового дійства. Але не дивлячись ні на що, акція все ж відбулася і до нас приєдналося близько 7 тисяч небайдужих миколаївців", - говорить Даша Ляпіна, представник МНК.

МНКівці йшли з піднятими прапорами - УПА та Молодіжного Націоналістичного Конгресу. На мітинг люди прийшли з національними прапорами, а багато хто був у вишиванках. Час від часу можна було чути, як вони скандували: "Банду-геть!","Революція!","Одна мова, одна нація, одна Батьківщина-це Україна!". Кожен виступ політиків супроводжувався гучними оплесками та вигуками «Слава Україні! Героям слава! ».

Варто зазначити, що вночі напередодні акції, працівники комунальних служб організовано зривали опозиційні листівки з оголошенням про акцію. З самого ж ранку невідомі провокатори розклеювали містом листівки провокативного змісту.

Загалом, акція  "Вставай, Україно! " пройшла без серйозних правопорушень .

"Особисто мене здивувало кількість небайдужих (за різними підрахунками від 2 до 6 тисяч) людей, які долучилися до акції . Обурює те, що Миколаїв вважають суто російським містом. Як на мене, ця акція і є яскравим прикладом того, що українці живуть на всій Україні ", - вважає Роман Делікатний, член МНК.