Віталій Кличко: У Twitter не пишу, а про плани повідомлю особисто

20.02.2012
Боксер Віталій Кличко спростував інформацію про те, що начебто у соціальній мережі Twitter він написав про свої плани завершити спортивну кар’єру. Він також наголосив, що не веде особисту сторінку у Twitter, а всі зареєстровані від його імені акаунти там не є справжніми.
«Жодного повідомлення (про завершення спортивної кар’єри, – ред.) у Твіттері ані я, ані уповноважені мною особи не писали. Єдине представництво братів Кличків у Твіттер – це сторінка Klitschko News, яка дублює повідомлення офіційного сайту www.klitschko.com», - цитує Віталія Кличка його прес-служба.
Кличко-старший зазначив, що має намір звернутися до адміністрації Twitter з проханням заблокувати усі сторінки, створені під його іменем.
За словами боксера, він веде сторінку на Facebook – https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko. Хоча й там є кілька несправжніх акаунтів, які адміністрація соцмережі мала видалити на вимогу Віталія, йдеться в повідомленні.
«Із подивом прочитав деякі повідомлення із посиланням на начебто мої дописи у Твіттері. Про усі свої плани щодо спорту я особисто повідомлю цього тижня», - додав Віталій Кличко.
Нагадаємо, що сьогодні в інтернеті з'явилась інформація про те, що Віталій Кличко планує завершити кар'єру.