Вітаємо переможців конкурсу спогадів про гру ''Гурби-Антонівці 2013''!

29.05.2013

Цього року всеукраїнська теренова гра "Гурби-Антонівці", за словами багатьох учасників, стала найцікавішою за останні кілька років. Ще б пак! Близько третини гравців уперше відкрили для себе ті неймовірні емоції, які можливо отримати лише там, на терені, де у 1944 відбувся реальний бій між УПА та НКВС. Тож саме вони внесли в гру щось нове, свіже, незвичне. Напруженість та динамічність гри просто зашкалювала! До останнього моменту ніхто не міг сказати, яка ж команда повезе додому заслужену перемогу…

Тож вражень – на рік вперед. Розуміючи, що багато кому є що сказати про гру, Молодіжний Націоналістичний Конгрес влаштував конкурс спогадів. За умовою, роботу міг надіслати будь-який гравець, виклавши свої думки у формі твору, фотоколлажу чи відео. Тож до 25 травня було отримано 7 есе і по одній фото- та відеороботі.

"Я придумав пісню ще до Гурб. Коли ми ночували повним куренем ще до офіційного старту гри, частина мого рою прослухала це творіння, їм сподобалось. Коли потім дізнався, що є конкурс, то не вагаючись відправив пісню… Тепер її знають більше людей - раптом ше комусь сподобається", - говорить Юрій Семашко зі Львова.

Голосування проходило в два етапи. Перший – це опитування в соціальних мережах, взяти участь в яких міг будь-хто. За три дні проголосувало 1 745 осіб. Перемогу в цьому етапі здобула Уляна Хомин, друге місце – Тетяна Денькович,  третє – Олена Мартиненко. Але не лише опитування мало вирішальний вплив на  долю робіт. Другий етап – голосування суддів, кожен з яких обирав трійку переможців. Усі здобуті бали додавалися.

Суддями стала редколегія всеукраїнської газети МНК "Терен - Україна": почесний член, третій голова МНК Ярослав Іляш, голова МНК Сергій Кузан, заступник голови МНК Соломія Фаріон, голова Секретаріату МНК Іван Кішка, в.о. голови Інформцентру МНК Марія Дубініна.

"Роботи дійсно чудові. Говорю це без перебільшення, адже обрати найкращих, здавалося, неможливо. Тож надала перевагу тим, які найбільше запам’яталися, а значить - зачепили", - говорить Марія Дубініна.

А голова МНК Сергій Кузан говорить, що його рішення - умовне. Адже будь-які рішення будь-яких журі – ніщо порівняно з відчуттями людей, які пережили гру з моменту відкриття і до її закінчення. "То як я, хто просидів всю гру на РВС, можу судити людей, які пережили ТАКЕ? ", - додає він.

Тож за остаточними результатами, реглани отримали:

1. Олекса Мельник

2. Олег Лаба

3. Уляна Хомин

Молодіжний Націоналістичний Конгрес вітає переможців і дякує всім учасникам, які поділилися своїми спогадами про триденну пригоду в лісах Тернопільщини. Окрім регланів для трійки лідерів, кожен учасник буде нагороджений призами - книгами з "Бібліотеки націоналіста" та дисками.

Роботи: http://gurby.org.ua/-2013.html