Вишкільний семінар з розвитку гри "Джура"

07.12.2012
Вишкільний дводенний семінар виховників для гурткової роботи в загальноосвітніх закладах України за напрямком патріотичного виховання та розвитку гри «Джура» Вишкільний семінар відбудеться в м. Києві 15-16 грудня 2012 року. Семінар має за мету базову підготовку спеціалістів – виховників гуртків гри «Джура», які організовуватимуться у навчальних закладах. В програмі семінару передбачено теоретично-практичні заняття з ідейних та організаційних засад гри, методики козацько-лицарського та патріотичного виховання, програми роботи по грі «Джура» протягом року, організації фінальних змагань як підсумку річного циклу праці. До участі у Семінарі запрошуються вчителі та вихователі середніх та позашкільних навчальних закладів м. Києва, які беруть або хочуть брати практичну участь в організації заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Реєстраційна форма учасника Семінару (зразок у додатку) подається до
10 грудня 2012 р. на електронні адреси: radauk@ukr.net, sokil.dzhura@gmail.com або через онлайн зголошення.
Критерії відбору учасників: вік 18-40 років, досвід роботи з молоддю, бажання займатись розвитком гри «Сокіл» («Джура»).
За рахунок Організаторів Семінару забезпечується харчування для всіх учасників, а для учасників з областей додатково забезпечується проживання і компенсація витрат на проїзд. Участь у Семінарі здійснюється виключно за викликом Організаторів Семінару. Додаткові умови участі у Семінарі будуть повідомлені у листі-виклику кожному учаснику, який буде відібраний для участі у Семінарі.