Вишкіл ''Ми всі однакові'' пройшов під гаслом ''Візьми та зроби!''

30.08.2015

З 17 по 23 серпня у селі Орявчик, що на Сколівщині, відбувся волонтерський табір «Ми всі однакові». Організатором табору виступив Львівський обласний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) за підтримки Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Протягом 7 днів  понад 40 небайдужих хлопців та дівчат віком від 14 до 18 років, переважно зі Львова та Львівської області, вишколювались та відновлювали школу у с. Орявчик.

Вишкіл «Ми всі однакові» пройшов під гаслом: «Візьми та зроби!» Таборовики мали змогу зробити суспільно-корисну справу: відновивши сільську школу. Також до дня Незалежності України на одному з пагорбів виклали Герб України розміром 15х24м, щоб його було видно з космосу. Також таборовики слухали цікаві лекції, тренінги, тримали в руках макети автоматів та мали заняття з основ військової тактики, грали у футбол, волейбол, лазертаг, теренову гру та різні розвиваючі ігри. Підкорили гору Маківку, де відвідали меморіал Українським Січовим Стрільцям та вшанували пам’ять героїв. Під час волонтерки навчились класти підлогу, забивати цвяхи, розкидати 17 тон шутеру для майбутнього озера та багато іншого.

«Завданням табору було навчити молодь активно брати участь у різноманітних заходах волонтерського характеру, адже суспільно-корисна справа згуртовує небайдужих людей навколо спільної ідеї для творення нової історії», - говорить одна з організаторів табору Христина Угрин.

«У таборі ми мали досвід командної роботи та ефективної праці, від якої отримали масу задоволення, набули корисні контакти, зрозуміли, що таке колективна відповідальність, та те, що для гарного проведення часу не потрібно мати багато грошей, а досить гарної компанії та бажання творення змін», - зазначила учасниця табору Уляна на псевдо «Мотика».

«Організатори зуміли створити чудову атмосферу, відчувалось плече побратимів. Попри те, що ми багато працювали фізично, не забували і про розваги. Табір відкрив мені надзвичайно багато нових захоплюючих ігор. Але найбільше мене захоплювали ватри. Кожна була неповторною та надзвичайно креативною. Ніколи не забуду, як перебував у штрафбаті та чистив туалети… ось тоді і знайшов друзів, які розділили зі мною нелегку долю…»  – додає учасник табору «Ми всі однакові» Андрій на псевдо «Стрийський».