''Вільні люди'' забезпечує АТО бронежилетами та автомобілями

02.09.2014
23 серпня група харківських волонтерів мережі «Вільні люди» передала на потреби військових, що знаходяться у зоні АТО, два автомобілі - Mitsubishi Pajero та Соболь. Окрім машин, волонтери привезли й інші потрібні речі: військовий одяг, взуття, глушники, спеціальні рукавиці, ножі, сигарети, спальники, а також нові карти зони АТО, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі мережі «Вільні люди»,

Також волонтери мережі «Вільні люди» закупили для військових 24 якісних бронежилети. Зокрема, докупили ще 14-ть бронежилетів Osprey, класу 3+(за натовськими стандартами, можна вважати, що наш 4-й). Це в додаток до попередньо куплених 10.

Усі 24-ри бронежилети якісні та легкі, їхня вага близько 5 кг, мають шийний і плечовий захист з кевларову і в додаток укомплектовані комплектами підсумками.

За словами Івана Кішки, одного з волонтерів, щойно назбирається потрібна сума коштів, будуть закуплені додаткові засоби захисту.

«Ці бронежилети - річ недешева, але дуже легка та надійна, для спеців, які мають швидко пересуватися і бути захищеними, це саме те, бо з вагою у 16 кг, це не враховуючи іншу амуніцію, особливо не побігаєш. Тому ми зараз збираємо гроші для закупівлі інших подібних бронежилетів», - розповів Кішка.

Додамо також, що харківські волонтери передали військовим нові карти зони АТО, виготовлені коштом Центру підтримки добровольців, а харківські підприємці пожертвували 10 000 тис. грн на придбання 100 упаковок кровоспиняючого засобу для військових.