''Вільні Люди'' вимагали арешту Медведчука та заборони його організації ''Український вибір''

05.04.2016

5 квітня більше двохсот активістів Всеукраїнської мережі «Вільні Люди» під стінами Генеральної прокуратури вимагали негайного арешту Віктора Медведчука за сепаратизм, державну зраду та фінансування тероризму, а також вимагали заборонити його проросійської організації «Український вибір».

На думку «Вільних Людей», Віктор Медведчук є головним агентом впливу РФ в Україні, куратором проектів «Новороссія», «русская весна» та «федералізація». В свою чергу, організація «Український вибір» стала головною платформою для «Антимайдану» та ДНР/ЛНР. Сьогодні ж члени «Українського вибору» намагаються дестабілізувати країну проведенням  сепаратистських з’їздів за так званий «спецстатус» регіонів.

«Сьогодні менеджери Медведчука проводять заходи, які є мімікрією під територіальні громади та децентралізацію. Медведчук планує створити паралельні органи влади через псевдо територіальні громади. Саме квітень-травень цього року є дуже важливими для Віктора Медведчука в старті цього проекту «федералізації» України», - наголосив народний депутат України, засновник та співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні Люди», Андрій Левус.

Активісти також передали  до правоохоронців відповідну заяву про злочин  з підписами близько сотні народних депутатів та кількома тисячами підписів громадян, зібраних в рамках кампанії «Медведчук_підарешт», що пройшла у багатьох містах України.

«Усі наші дії є публічними. Саме це повинно змусити прокуратору не заховати справу «під скло». Метою сьогоднішньої акції є привернення уваги керівництва держави та силових відомств до підривної антидержавницької діяльності Віктора Медведчука та «Українського вибору» та змушення влади проявити політичну волю для притягнення до відповідальності  злочинців», - говорить Сергій Кузан, співкоординатор мережі «Вільні Люди».