''Вільні люди'' вдруге пікетували судове засідання у справі Єфремова

11.08.2016

10 серпня Апеляційний суд міста Київ розглянув  апеляцію у справі Олександра Єфремова. Після кількагодинного засідання, було  вирішено відмовити в апеляції: підсудний залишається в СІЗО на два місяці.

Активісти мережі “Вільні Люди” прийшли на засідання, аби ні в кого не лишилось сумнівів, що громадськість слідкує за дотриманням законодавства та не дасть злодіям уникнути покарання. Олександра Єфремова, лідера фракції “Партії регіонів”, звинувачують у сприянні сепаратизму, зазіханні на територіальну цілісність і суверенітет України. За існуючою інформацією, сепаратистами, що на початку квітня 2014 року захопили ОДА у Луганську і Донецьку, керують люди Єфремова. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, 1 серпня Печерський районний суд міста Київ обрав запобіжним засобом арешт на 60 діб, яке і намагалися сьогодні оскаржити адвокати.

“На разі говоримо лише про обрання запобіжного засобу, а не про кінцеве покарання. Ми вважаємо, що Єфремов – зрадник України, безпосередньо причетний до розв’язання війни та багатьох смертей. Ми слідкуватимемо за судовою справою і не пропустимо жодне засідання”, - говорить Сергій Кузан, координатор мережі “Вільні Люди”.