''Вільні Люди'' обговорили шляхи підвищення ефективності волонтерської діяльності

19.01.2015

У Києві відбулася координаційна нарада волонтерської мережі «Вільні Люди». Волонтери зі Львова, Києва, Полтави, Харкова, Тернополя, Сум зібралися, щоб проаналізувати ефективність діяльності мережі та віднайти шляхи її підвищення.

«Ми збираємо необхідні речі та відвозимо їх військовим. Це, звісно, є основним завданням. Але щоб ефективніше працювати, слід обрати вужчий та чіткіший напрямок», - зазначив Валентин Бондаренко, волонтер з Харкова.

Саме цьому питанню і було присвячено зібрання. Волонтери структурували свою діяльністю, розподіливши між собою нові завдання. Такими, зокрема, є налагодження співпраці зі студентською молоддю, котра займається збором коштів на АТО, а також з іншими волонтерськими групами. Окрім цього, було визначено, у чому зараз найбільше відчуває потребу українська армія і що є першочерговим у її забезпеченні.

«Є реальна проблема з медичним забезпеченням військових. Не вистачає навіть самих медичних працівників. Також, звісно, гостро стоїть фінансове питання. Так, доводиться, наприклад, купувати дешевші автомобілі і відправляти їх в зону АТО, відповідно – ламаються вони частіше. Звісно, потрібно шукати жертводавців, які готові надавати грошову допомогу. Тоді ми зможемо забезпечувати українських військових кращими речами і технікою», - зазначив Валентин.