Виховання молоді – пріоритет націоналістів

25.06.2017
19-24 червня у Сколівському районі відбулась всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Джура". Цьогоріч гра присвячена 110-ій річниці дня народження головнокомандувача Української повстанської армії Роману Шухевичу.
Метою "Джури" є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Протягом цих днів учасники змагались у домедичній допомозі, тереновій грі, орієнтуванні, стройовій підготовці, стріляли з пневматичної зброї, проходили смугу перешкод.
Важливу частину роботи взяли на себе члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Зорема, дійсний член організації Назар Франчук був  бунчужним табору та слідкував за порядком та дисципліною. Також наша команда  щодня проводила гутірки на різну тематику : "Що таке громадська активність, і чому це важливо?" , "Роман Шухевич - герой України", "Розвиток патріотичного руху в Україні" та ін. У вільний час діти вивчали патріотичні пісні, аби потім співати разом з друзями та сім'єю.
"Джура" - велика осітньо-вишкільна платформа для активної молоді, команда однодумців, які в майбутньому розбудовуватимуть нашу країну. Цьогоріч вишкіл пройшло 300 учасників, ми розуміючи важливість виховання молоді, долучаємось до організації  навчальних та вишкільних таборів по всій Україні. Прагнемо щодня навчити сусіда та друга і просто не байдужного побратима як  вірити та діяти, усвідомлюючи важливість кожного свого кроку, будувати нашу країну.
“У підлітковому віці остаточно формується характер і світосприйняття. Такі заходи, як гра Сокіл “Джура”, мають дуже хорошу можливість надихати дітей, а головне, можуть скерувати їх у правильне русло, що дуже важливо. Тому я поїхав на “Джуру” допомагати своїм побратимам із МНК у виконанні такої важливої роботи. Наприкінці цієї гри ми могли задоволено спостерігати за рівнем патріотичної піднесеності у дітей і відчувати гордість за виконану нами роботу”, - Олег Дітчик.