Виграй путівку на ''Коловрат''!

08.06.2014

Бажаєш поїхати на "Коловрат"? Маєш шанс отримати право на безкоштовну участь у таборі!

Сумський обласний комітет молодіжних організацій оголошує конкурс на створення патріотичних листівок, наліпок, плакатів на тему – "Єдина країна".

Для участі в конкурсі Вам необхідно обрати номінацію, створити цікавий та актуальний продукт, але, в першу чергу, бути патріотом і мати бажання звернути увагу громади на проблеми сучасної України.

Географію конкурсу: Сумська, Полтавська, Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Донецька, Харківська області та Крим.

Номінації:

-Листівка;

-Наліпка;

-Плакат;

Одна людина може подавати свої роботи в усіх трьох номінаціях, але ідеї мають бути різними, якщо плакат від листівки буде відрізнятися лише форматом, то робота буде враховуватись тільки в одній номінації. Не будуть розглядатися роботи з ненормативною лексикою, закликами, що порушують будь-які права людини, з проявами агресії, непристойними фото чи малюнками.

Роботи приймаються до 15 червня 2014 року не пізніше 17.00. у кожній номінації буде обрано по 3 переможці, які будуть запрошені на Конференцію "Третій сектор: сучасні реалії України" (20-22 червня, м. Суми), де відбудеться нагородження цінними призами. Кращі роботи будуть надруковані і поширені по східним областям України.

За детальною інформацією звертайтесь:

Лучанінова Наталка, +380957312988,  Luchaninova@ukr.net, Зінченко Дмитро, +380957619103, zzz88@meta.ua.