Відважся випробувати себе: гайда на ''Відвагу''

19.06.2013

1 - 12 серпня на Полтавщині, близько 80 молодих людей зберуться на всеукраїнському таборі "Відвага", який уже вшосте організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Табір проводиться в польових умовах з мінімальними зручностями. Та головна особливість – в його учасниках. Це – майбутні успішні люди, які їдуть на табір, аби загартувати свій характер, здобути нові навички та знання. Учасники пройдуть курс тренінгів з лідерства, роботи в команді,  оволодіють уміннями та навичками з туристичних дисциплін (топографія, самовиживання в природі, перша медична допомога, мандрівництво, в'язання вузлів), основ правознавства, народознавства. Такий досвід допоможе сформувати психічну та фізичну витривалість, а теоретичні та практичні заняття можуть вже завтра врятувати життя та допомогти вийти переможцем з  екстремальної ситуації.

Цьогоріч гостями та лекторами табору стануть відомі політики, громадські діячі і просто майстри своєї справи, а також цікаві, творчі та успішні люди.

"Відвага" - табір волі і характеру. Це умови, в яких юнаки та дівчата розкривають внутрішній потенціал. Це відпочинок від шуму міста, хоча власне відпочинок є умовним, бо насичена програма дуже щільна та вимоглива: вільного часу практично немає, так само відсутні слова "не хочу" й "не можу".

На таборі панує сувора дисципліна, чіткий розпорядок дня, табу на шкідливі звички. На порушників накладаються дисциплінарні стягнення, в окремих випадках - виключення з табору. До числа таборовиків зараховується молодь віком 16 - 26 років включно. Участь у таборі є безкоштовною.

                     

Координати організаторів:

050 307 20 07 – Іван,

mnk@mnk.org.ua